Iš „2 barų“ pašalintą Tori Vikk dalyviai įtaria vartojusią nelegalius preparatus

Tori Vikk / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-07 13:14
Antradienį pasirodė žinia, kad realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ privalo palikti projekto taisykles šiurkščiai pažeidusi dalyvė, fotomodelis Tori Vikk (21). Projekto prodiuseriai įvardijo priežastis, tačiau dabar aiškėja, kad Tori Vikk dar ir įtariama neva projekte slapta vartojusi neaiškios kilmės medžiagas.

Realybės šou prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius dar antradienį atskleidė priežastis, dėl kurių buvo nuspręsta dalyvę pašalinti iš projekto be galimybės sugrįžti.

„Ji jau ne kartą pažeidė realybės šou taisykles bei sutartį ir visą laiką reikalavo išskirtinių sąlygų: išjungdavo mikrofoną, į filmavimo vietą ateidavo jos draugas, nors to daryti negalima. Dalyviai su giminėmis gali susitikti tik baruose. Užvakar mergina viską metė, parodė vidurinį pirštą dalyviams ir kameroms ir išėjo iš darbo vietos. Mes buvome priversti ją išmesti iš šio projekto,“ – kalbėjo D.Kubilius.

Aiškėja, kad tai – galbūt ne vienintelės priežastys. Projekto dalyviai, uždarų interviu laidos kūrėjams metu, ėmė dalintis įtarimais, esą Tori Vikk galimai vartoja nelegalius preparatus, o tai draudžia ne tik projekto taisyklės, bet ir šalies įstatymai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Įtarimus ėmė stiprinti ir dalyvių gyvenamosiose patalpose kamerų fiksuojami kadrai – mergina kažkur vis dingdavo, pritildydavo mikrofoną. Laidos kūrėjai nusprendė, jog tai – paskutinis lašas.

„Nesu aš tas kaimo vaikas, kur neužuosčiau žolės kvapo ir neatskirčiau. Nu tikrai atskiri kur tabako kvapas, kur žolės“, – savo įtarimais, neva Tori Vikk svaigindavosi narkotinėmis medžiagomis, ketvirtadienio vakarą projekto dienoraščio laidoje dalinsis Renaldas. Realybės šou redaktorei paklausus, ar vaikinas gali tvirtinti, kad Tori Vikk, dalyvaudama projekte, rūkė marihuaną, buvęs dalyvės komandos narys užtikrintai sakys: „Galiu“.

„Kiekvieną vakarą ji atsiskirdavo. Ji buvo šiek tiek atokiau nuo visų kitų. Savam, susikurtam pasaulyje, aš manau. Nu tai ne akli, man atrodo, čia visi... Galbūt ji to nesureikšmina, ane? Gal tai jai normalus dalykas, kaip kažkam alus?“ – šioje laidoje kalbės kitas dalyvis, kikboksininkas Julius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skandalinga realybės šou „2 barai“ dalyvės Tori Vikk praeitis: pornosvetainėje nuoga šoka striptizą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai