Irūna Puzaraitė po priverstinių atostogų grįžta į televizijos eterį

Irūna Puzaraitė / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-17 12:17
Visada energinga, visada besišypsanti ir visur spėjanti dainininkė, LNK laidų vedėja, šokių konkurso dalyvė Irūna Puzaraitė nuo vasaros visiškai dingo iš viešo gyvenimo. Jos nematyti televizijos laidose, renginiuose ir vakarėliuose. Pristabdyti pašėlusį gyvenimo tempą jaunutę dainininkę privertė netikėtas priepuolis: skausmų kamuojama dainininkė buvo išvežta greitosios medicinos pagalbos į Kauno klinikas.

Nors buvo padaryta daug tyrimų, taip ir nepaaiškėjo, kas atsitiko. Tačiau Irūna nusprendė: gana, reikia sustoti ir pailsėti, nes nesveikas žmogus niekam nereikalingas.

„Buvau labai pervargusi. Žmonių neapgausi: akys pasako, kaip jautiesi. Man labai reikėjo ramybės ir reabilitacijos. Atsisakiau televizijų pasiūlymų, koncertų ir net kelionių. Geriausias poilsis man buvo ne šilti kraštai, o ramybė kaime pas senelius, su šeima. Čia tai laimė“.

Tačiau darbas paramos koncerte „Už vaikystę“ buvo tas pasiūlymas, kurio Irūna negalėjo atsisakyti.  Dainininkė taps viena iš LNK ir visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos renginio, vyksiančio spalio 27-ąją, vedėja. Koncertą „Už vaikystę“ ji ves kartu su Rolandu Vilkončiumi. Surinkti pinigai bus skiriami vaikų dienos centrams, kuriuose lankosi vaikai iš ekonominių, socialinių, psichologinių sunkumų turinčių šeimų. 

„Mane sužavėjo ši labai graži idėja. Rinksime pinigus vaikams, kuriems mes turime galimybę padėti. Man, užaugusiai gražioje, meilės ir pagarbos kupinoje šeimoje, labai liūdna matyti vaikučius, kurių gyvenimas tampa sunkus dėl jų tėvų problemų. Kita vertus, šeimoje augti  kur kas geriau, nei vaikų namuose, kaip sakoma, bloga mama geriau už geriausią auklytę. Todėl mes turime stiprinti dienos centrus, kurie kasdien priima šimtus vaikų ir suteikia jiems užuovėją“, - sako Irūna Puzaraitė. 

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Irūnai smagu, kad koncerto partneris bus patyręs vedėjas Rolandas Vilkončius. „Vis dar prisibijau tiesioginio eterio. Bet jei šalia Rolandas, tai žinau, kad išsuks mane iš bet kokios situacijos, - šypsosi Irūna. – Net jei apsiverksiu, nes mane tokie jautrūs renginiai graudina“.  

Paramos koncerte „Už vaikystę“ jau pažadėjo dalyvauti pačios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos – „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“. Paramos koncerte garsiausios šalies krepšinio komandos pirmą kartą susirungs koncertinėje scenoje – šokiais ir dainomis. O jų gerbėjai galės susikauti aukodami kilniam tikslui - likimo nuskriaustiems vaikams. Koncerte paaiškės, kurios krepšinio komandos  sirgaliai dosnesni.

LNK ir visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paramos kampanija turi tris pagrindinius tikslus – plėsti vaikų dienos centrų tinklą mūsų šalyje; pagerinti centrų priemonių bazę bei remti dvylika vaikų, kurie yra lankę centrus ir šiandien priartėję prie ribos atsisakyti tolesnių mokymosi galimybių dėl pinigų trūkumo, skiriant jiems bent minimalias stipendijas. Skaičiuojama, kad mūsų šalyje vaikų, kuriems reikalinga šios pagalba yra virš 20 tūkst., tačiau tokia pagalba prieinama tik iki 4500 mažųjų šalies gyventojų.

Spalio 1 – spalio 31 dienomis šiai paramai rinkti galioja specialūs trumpieji numeriai: 1417 – 5 Lt ir 1418 – 10 Lt. 

Kampanijos kulminacija – paramos koncertas „Už vaikystę“ bus transliuojamas spalio 27 d., šeštadienį 19 val., per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai