Irūna Puzaraitė Druskininkuose ištekėjo už mylimojo kariškio Roko Čepononio

Irūnos Puzaraitės ir Roko Čepononio vestuvės / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-06-18 13:15
Šeštadienio popietę ištekėjo dainininkė, televizijos laidų vedėja Irūna Puzaraitė (26). Civilinę santuoką su mylimuoju kariškiu Roku Čepononiu (24) garsi pramogų pasaulio atstovė pasirinko įregistruoti Druskininkų santuokų rūmuose.

Pastaruoju metu po devyniais užraktais asmeninį gyvenimą slepianti Irūna Puzaraitė vestuvių išvakarėse nenoriai komentavo ir šį savo įvykį.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ir apie mylimąjį kariškį Roką Čepononį ji niekada neatviravo. Tik besiruošdama vestuvėms atskleidė, kad drauge jiedu jau šešerius metus.

Viešumo vengiantis Irūnos išrinktasis vengė pozuoti fotografams ir savo vestuvių dieną.

Jaunieji su artimiausiais šeimos nariais į vestuvių ceremoniją Druskininkuose atvyko su dviem nuotaikingais „Volkswagen T2“ markės autobusiukais.

I.Puzaraitė vestuvių dieną pasipuošė Viktorijos Jakučinskaitės kurta balta nuotakos suknele, apnuoginančia pečius. Rankose jaunoji laikė ryškią gėlių puokštę.

Ceremonijoje dalyvavusios pamergės pasipuošė vienodomis žėrinčiomis aukso spalvos suknelėmis. Prie jų derėjo ir Irūnos sesuo Ineta Žvagulienė, pasipuošusi blizgia bordo spalvos suknele. Ją atlydėjo vyras Ąžuolas Žvagulis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Svarbiausia gyvenimo švente nuotaka rūpinosi pati, jokių vestuvių planuotojos paslaugų jai neprireikė. Anksčiau I.Puzaraitė kalbėjo norinti, kad vestuvės būtų tradicinės, vien su artimiausiais žmonėmis jose.

„Po vestuvių emocijos puikios. Jaudinausi ne tik iš vakaro, bet jau kokias dvi savaites“, – po ceremonijos Žmonės.lt teigė I.Puzaraitė.

I.Puzaraitė po vestuvių pasirinko dvigubą pavardę.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paklausta, kada planuoja šeimos pagausėjmą, Irūna nedaugžodžiavo: „Ateityje“.

Kol kas pora nežino, ar leisis į povestuvinę kelionę, esą spaudžia laiko stoka. „Jeigu turėsime laiko, tada kažkur važiuosime, dabar nežinome“, – Žmonės.lt sakė ji.

17 val. Irūnos ir Roko santuoka buvo palaiminta Švč. Trejybės bažnyčioje Liškiavoje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Irūnos teigimu, jos ir Roko pirmasis susitikimas buvo meilė iš pirmo žvilgsnio: vakarėlyje užsimezgusi pažintis pakeitė visą jos gyvenimą.

Irūna džiaugiasi, kad nors jos vyras ir nepriklauso pramogų pasauliui, puikiai supranta dainininkės profesiją ir niekad nepriekaištauja dėl darbo naktimis ar pernelyg artimo kontakto su scenos partneriais.

I.Puzaraitė prisipažįsta, kad būna laikas, kai su mylimuoju nesimato savaitėmis, o kartais net mėnesiais, tačiau jų santykiams tai neturi jokios įtakos.

Jaučianti, kad atėjo metas sukurti šeimą, I.Puzaraitė kalbėjo ir metų pradžioje. „Pribrendau permainoms. Norisi labai šeimos, vaikų... Neslėpsiu, užkrėtė ir sesers Inetos pavyzdys. Nors man meilė vaikams ir šeimai – turbūt įgimta. Tai – didžiausias džiaugsmas“, – Žmonės.lt sakė Irūna.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai