Irūna Puzaraitė: „Dedu litą prie lito ir, tikiuosi, greitai įsigysiu būstą“

Irūna Puzaraitė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-09 12:16
Kiek ir kokių turtų turi Lietuvos žvaigždės? Kiek per mėnesį uždirba Natalija Bunkė? Kiek Marius Jampolskis, Radžis, Gintaras Mikalauskas ar Irūna Puzaraitė? Ar garsenybės viską išleidžia naujiems apdarams, maistui ir makiažo priemonėms? O jeigu taupo, tai kur deda pinigus: investuoja, saugo bankuose ar slepia kojinėse?

Šį antradienio vakarą LNK laidoje „Karamelinės naujienos” išgirdę atvirus atsakymus labai nustebsite. Nes pramogų pasaulio vilkai labai panašūs į... mus visus.  Dauguma neturi namų. Iki gilios senatvės yra įsiskolinę bankams. Arba nuolat mąsto, kaip  išgyventi nuo algos iki algos. 

„Labai norėčiau savo namų, todėl dedu litą prie lito ir tikiuosi, kad greit galėsiu įsigyti būstą“, – pasakojo atlikėja Irūna Puzaraitė.

„Fondo juodai dienai neturiu. Gyvenu šia diena ir gan intensyviai. Moku paskolą. Tad nelabai išeina tai juodai dienai pinigėlių atsidėt”, – pasakojo aktorius Gintaras Mikalauskas.

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Atlikėja Natalija Bunkė žurnalistams tvirtino, kad jaučiasi gyvenanti labai gerai. „Turiu nuostabų vaiką, turiu mėgstamą darbą. Nors pinigų neturiu labai daug, bet man jų daug ir nereikia. Ne piniguose laimė”, – sakė Natalija Bunkė. Nors Natalija tikina, kad pinigų kiekis jos nuotaikos nereguliuoja, žmonės kalba, kad  dainininkės  gyvenime nieko netrūksta. Štai neseniai Natalija įsigijo naują automobilį. Keletą metų vairavusi „Mazdą“, prieš keletą savaičių N.Bunkė persėdo į „Audi Q 5“. Tačiau žvaigždė tikina, kad prabangus pirkinys – ne atsitiktinis  žaisliukas. „Apie tokį automobilį aš svajojau trejus metus, bet negalėjau jo įsigyti. Taupiau, taupiau ir įsigijau“, – nauju pirkiniu džiaugėsi dainininkė. 

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Eiliniams žmonėms  toks įprastas posakis „reikia taupyti“ labai  dažnai skamba ir vadinamųjų garsenybių namuose.  Natalija Bunkė sako gerai pagalvojanti prieš kiekvieną rimtesnį pirkinį. Mat be kitų savo įsipareigojimų, moteris perpus su Deivydu Zvonkumi, iki šiol moka paskolą už santuokoje įsigytą namą Klaipėdoje.  

O štai Marius Jampolskis neturi namų.  Kartu su Renata Uzialkaite ir jųdviejų augintiniu Marius  glaudžiasi nuomojamame bute. Taigi, kas mėnesį turi rasti pinigų ir nuomai, ir paskolai už butą, kuriame negyvena. „Aš turiu tik būstą, už kurį moku paskolą bankui. Ten dabar gyvena mano buvusi žmona ir sūnus“, – sakė Marius Jampolskis. 

Žvaigždžių banko sąskaitų revizija ir turtų išklotinė jau šį antradienio vakarą 20.55 val. laidoje „Karamelinės naujienos“ per LNK.   

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai