Irūna Puzaraitė-Čepononienė susilaukė antrojo vaikelio: atskleidė ir vardą

Irūnos Puzaraitės-Čepononienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-16 19:28
Dainininkė, buvusi grupės „Studentės“ narė, laidos „KK2 penktadienis“ vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė kartu su sutuoktiniu kariškiu Roku Čepononiu sulaukė antrosios atžalos. Apie tai moteris pranešė socialiniuose tinkluose.

Pirmadienio vakarą žymi moteris instagrame pasidalijo pirmąja kūdikio nuotrauka. Irūna taip pat atskleidė ir vaikelio lytį bei vardą. Dukros susilaukusi pora ją pavadino Glorija. 

Irūnos Puzaraitės-Čepononienės soc. tinklų įrašas
Irūnos Puzaraitės-Čepononienės soc. tinklų įrašas

Paskutiniosiomis antrojo nėštumo savaitėmis Irūna įsiamžino fotosesijoje. 

„Be galo džiaugiuosi, kad galėjau įamžinti tiek savo pirmąjį, tiek antrąjį nėštumą. Tą turėtų padaryti kiekviena mama – juk atsiminimai, nuotraukos išlieka visam gyvenimui, o jie patys šilčiausi ir gražiausi… Buvau jau su gerokai apvaliu pilvuku, tad pozuoti nebuvo lengva. Nelabai mėgstu tradicines, apnuogintu pilvu fotosesijas, todėl, pasitarę su Adamu nusprendėme, kad reikia išlikti kuo arčiau tikrosios manęs, taip ir gimė namų šeimininkės fotosesijos tematika“, – apie fotosesijos idėją kalbėjo I. Puzaraitė-Čeponienė.

Irūnos Puzaraitės-Čeponienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.
Irūnos Puzaraitės-Čeponienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.

Irūna ir Rokas vestuves atšoko 2016-ųjų vasarą. Iš viso pora kartu jau devynerius metus.

Pirmagimio sūnaus Toro pora susilaukė 2017-ųjų lapkritį.
 
„Duok Dieve, kad viskas laimingai... Šitą gyvenimo etapą norėčiau skirti vaikams. Smagu, kad su Roku būsime jauni tėvai. Jauni ir mano tėvai, su jais bendrauju kaip su draugais. O jei paauginusi vaikus galėčiau skirti laiko sau – būtų pasaka, tobulas gyvenimo modelis“, – anksčiau per išskirtinį interviu „Žmonėms“ sakė Irūna.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai