Irūna Puzaraitė-Čepononienė: „Sūnus išgydė visas mano ydas“

Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 11:12
Dar iki gimstant sūnui Torui žinoma atlikėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė dalydama interviu kalbėjo, jog nėštumo metu nori pailsėti nuo darbų. Pasak jos, ramaus meto per visus gyvenimo metus buvo nedaug. Visgi prabėgus mėnesiui, kai sūnus išvydo pasaulį, Irūna sugrįžo į televiziją.

„Šis darbas nepririša, filmavimai vyksta vos kartą per kelias savaites, tad nesijaučiu daranti nieko bloga, kad tuo metu sūnus būna kartu su tėčiu. Mūsų su vyru pozicija tokia, kad vaiką turi auginti ir auklėti abu partneriai. Jis šiuo metu yra tėvystės atostogose. Mes puikiai suprantame, kad neturime pinigų medžio, todėl stengėmės priimti geriausią sprendimą mūsų šeimai. O ir mano darbas toks, kad nuolat turiu priminti apie save.“

„Šioje gyvenimo loterijoje man labai pasisekė“

„Toras yra mažas, protingas vyrukas. Net pasakyčiau, jog nelabai vaikiškas, svetimiems reikia pasistengti, kol mažylis padovanoja šypseną. Taip pat jis be proto ramus, verkia tik tada, kai nori valgyti ar kažką skauda. Nesigiriu, puikiai suprantu, kad šioje gyvenimo loterijoje man labai pasisekė.

Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė

Mano sesuo augina du skirtingus vaikus, matau, kad gali būti daug sunkiau. O kokia aš mama? Perdėtai maksimalistė. Noriu, kad vaikas augtų sterilioje aplinkoje, būtų patenkinti visi jo poreikiai. Sesuo Ineta, auginanti pustrečių dukrą Barborą ir metukų neturintį Bernardą, kartais juokiasi ar bando paprotinti, bet aš vis vien elgiuosi savaip. Gal dėl to, jog Toras yra pirmagimis“, – šypsosi atlikėja.

Gimus sūnui pasibaigė visos mano ligos, nusiskundimai, būsiu atvira, nebematau jokių problemų, todėl jei reiktų piešti motinystės paveikslą, jį tapyčiau tik pačiomis šviesiausiomis spalvomis. Čia tikriausiai vienintelis pokytis mano gyvenime tapus mama. Na, ir aišku, laiko sau šiandien su vyru turime mažiau“, – juokiasi.

Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė

„Mums patinka planuoti, todėl jau galvojame apie 2019-uosius ir antrąjį vaikutį. Jei tik leis galimybės, aš norėčiau turėti ne du, o daugiau vaikų. Tik, va, vyras šiek tiek kartais pasiskundžia, kad norėtų daugiau poilsio, bet aš tikiu, turiu galių, ir jį įkalbėsiu laikytis mano plano.“

Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė
Irūna Puzaraitė – Čepononienė

Visą interviu su Irūna Puzaraite-Čepononiene skaitykite istorijų ir fotografijų kataloge „Įkvepiančiai motinystei“, kurį įsigyti prekybos vietos bus galima nuo kovo 22 d.

Leidinį sudaro 10 įkvepiančių moterų istorijų ir fotografijų, kurios pasakoja apie mamos kasdienybę, džiaugsmus ir iššūkius. Istorijas kūrė žurnalistė Laura Mazalienė, fotografė Akvilė Razauskienė, stilistė Gabija Jakavickienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai