Irūna Puzaraitė-Čepononienė pakeitė įvaizdį: pasipuošė ilgais plaukais su mėlynais galiukais

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-08 09:39
Dviejų vaikų mama, atlikėja bei laidų vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė atvira – motinystė yra nuostabus dalykas, tačiau šiuo periodu labai sunku surasti kokybiško laiko sau. Dabar, kai mažajai Glorijai sukako metukai, žinoma moteris pasidžiaugė atsiradus daugiau laiko pasilepinimui ir, pasitaikius progai, ryžosi išvaizdos pokyčiams.

Irūna pasipuošė ilgomis kasomis. Pasak atlikėjos, plaukai jai visada buvo labai svarbus moteriškumo simbolis, bet po nevykusio šukuosenų eksperimento paauglystėje teko ilgai graužtis. „Mano plaukai buvo ilgi ir labai gražūs. Tačiau nusidažiau juos per tamsiai, galima sakyti – visiškai juodai. Ir man ta spalva netiko! Tada plaukus ėmiau šviesinti. Tačiau šis procesas taip pažeidė juos, kad plaukai labai sutrumpėjo. Sceniniams pasirodymams man išsigelbėjimu tada tapo prisegami plaukai arba priauginimas juosteliniu būdu”, – pasakojo Irūna.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Dar prieš pokyčius, Irūna atliko apklausą savo socialiniuose tinkluose, kokį plaukų atspalvį geriau rinktis. „Artimiausi žmonės nubalsavo, kad rinkčiausi plaukus mėlynais galais. Tikriausiai dėl to, kad jie mane gerai pažįsta. Mažiau pažįstami ir mano sekėjai rekomendavo rinktis standartinį, kuklesnį variantą“, – pasakojo atlikėja.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Plaukų priauginimo studijoje „Elitera“ Irūnai buvo pridėtos netradicinės kasos – ombre stiliaus sruogos. 

Irūna neslėpė – ji niekada nevengdavo pokyčių ir mėgo išsiskirti iš minios. Žinoma moteris atviravo, kad ateityje planuoja šių sruogų galų spalvą keisti pagal nuotaiką – uždėti violetinio tono ar parausvinti. Taip pat nevengtų ir raudonos spalvos.

Irūna sakė nekantraujanti išgirsti kaip jos pokyčius įvertins namiškiai. „Sūnui turėtų labai patikti. Mėlyna spalva yra jo pati mėgstamiausia“, – džiaugėsi ji.

Naujausi straipsniai