Irūna Puzaraitė-Čeponienė dalijasi vaikelio laukimo fotosesija: „Pozuoti nebuvo lengva“

Irūnos Puzaraitės-Čepononienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-28 09:47
Dainininkė, buvusi grupės „Studentės“ narė, laidos „KK2 penktadienis“ vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė liepos pradžioje socialiniuose tinkluose pasidalijo džiugia žinia. Kartu su sutuoktiniu kariškiu Roku Čepononiu jie laukia šeimos pagausėjimo. Antrasis vaikelis turėtų gimti jau visai netrukus, tad Irūna dalijasi laukimo fotosesijos akimirkomis.

„Be galo džiaugiuosi, kad galėjau įamžinti tiek savo pirmąjį, tiek antrąjį nėštumą. Tą turėtų padaryti kiekviena mama – juk atsiminimai, nuotraukos išlieka visam gyvenimui, o jie patys šilčiausi ir gražiausi… Buvau jau su gerokai apvaliu pilvuku, tad pozuoti nebuvo lengva. Nelabai mėgstu tradicines, apnuogintu pilvu fotosesijas, todėl, pasitarę su Adamu nusprendėme, kad reikia išlikti kuo arčiau tikrosios manęs, taip ir gimė namų šeimininkės fotosesijos tematika“, – apie fotosesijos idėją kalbėjo I. Puzaraitė-Čeponienė.

Moteris pasakojo, kad su fotografu Adam Aleksejėvič dirba jau nebe pirmą kartą, todėl visiškai juo pasitikėjo.

Irūnos Puzaraitės-Čeponienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.
Irūnos Puzaraitės-Čeponienės fotosesija / A. Aleksejėvič nuotr.

„Kaip visada, daugiau laiko turbūt juokėmės nei dirbome. Nesu iš tų, kurios mėgsta fotografuotis – tai mano darbo dalis. Tačiau su tokia komanda, laikas praskriejo, ir kadrai, manau, kalba patys už save. Esu labai patenkinta fotosesijos rezultatu ir komanda, kuri su manim dirbo“, – neslėpė Irūna.

Besilaukiančią dainininkę įamžinęs fotografas Adam Aleksejėvič tikino, kad apsidžiaugė sulaukęs jos skambučio.

„Irūna ne tik mama, žmona, dainininkė, vedėja, bet ir labai ryški ir charizmatiška asmenybė. Tad jos laukimo fotosesiją nutariau padaryti ryškią“, – kalbėjo A. Aleksejėvič. 

Irūna ir Rokas vestuves atšoko 2016-ųjų vasarą. Iš viso pora kartu jau devynerius metus.

Pirmagimio sūnaus Toro pora susilaukė 2017-ųjų lapkritį.
 
„Duok Dieve, kad viskas laimingai... Šitą gyvenimo etapą norėčiau skirti vaikams. Smagu, kad su Roku būsime jauni tėvai. Jauni ir mano tėvai, su jais bendrauju kaip su draugais. O jei paauginusi vaikus galėčiau skirti laiko sau – būtų pasaka, tobulas gyvenimo modelis“, – anksčiau per išskirtinį interviu „Žmonėms“ sakė Irūna.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai