Irūna ir Ineta savo vaikelių tarpusavio ryšį ugdo nuo pirmųjų dienų: kartu net vežimėlyje

Irūna Puzaraitė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 19:30
Jau dabar galima spėti, kokie artimi bus Irūnos Puzaraitės-Čepononienės ir Inetos Puzaraitės-Žvagulienės vaikučiai Toras ir Bernardas. Seserys, pagimdžiusios beveik tuo pačiu metu, viena pas kitą į svečius užsuka dažnai. Jos dalijasi patarimais, džiaugsmu ir rūpesčiais.

„Atvažiavo pusbrolis į svečius. Priimam su didžiule meile net į vežimėlį“, – pirmadienį pasidalydama miela fotografija rašė Irūna.

????2IN1 ???????????????????? #2in1 #Toras #Bernardas #manlabaipatinkalėtaivažinėti???? #manorataiblizgaašgeraivairuoju???? #mesdardainuosim✌ @puzaraitezvaguliene

A post shared by Irūna Puzaraitė - Čepononienė (@iruna_puzaraite_cepononiene) on

Primename, kad dainininkės Irūnos Puzaraitės-Čepononienės ir kariškio Roko Čepononio sūnus Toras gimė liepos 14 d., tuo tarpu mažasis Bernardas savo tėvelius pradžiugino birželio 3 d.

Dar besilaukdamos Irūna Žmonės.lt sakė:

„Ineta mano geriausia patarėja, nereikia blaškytis interneto platybėse ir bandyti suprasti, į ką verta atkreipti dėmesį, o kas net galėtų pakenkti“, – džiaugėsi ji.

Ineta sakė, kad sesuo neuždavė nė vieno klausimo, kuris būtų ją nustebinęs ar prajuokinęs: „Pati jau kartą laukiausi ir žinau, kad kyla daug klausimų, tad kai turi patirties, kaip tik norisi ja dalintis ir nuraminti besilaukiančią kitą mamytę“.

Ineta pati, laukdamasi Barboros, klausė patarimų artimos aplinkos moterų.

Ir dabar seserys susitinka aptarti vaikelių auginimo ypatybių, viena kitai padeda ir kuria nepertraukiamą mažylių ryšį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai