Ironvyto, Audriaus Bružo ir Dzouns daina „In Da Troba“: klipe – garsūs aktoriai ir sportininkai

Ironvytas ir Audrius Bružas/Vaizdo klipo STOP kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-02 13:15
Reperis Ironvytas kartu su aktoriumi Audriumi Bružu bei muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku-Dzouns leidosi į avantiūrą – karantino sąlygomis sukūrė dainą, o visą kūrimo procesą gyvai transliavo „Youtube“.

Tiesioginė transliacija truko 9 val. 30 min. Per šį laiką žiūrovai galėjo bendrauti su kūrėjais ir teikti savo pasiūlymus dainos temai bei muzikos stiliui. Taip ir gimė lietuviškos sutartinės principu paremtas regio, repo bei dramenbeiso stilių mišinys.

„Viskas prasidėjo nuo Audriaus Bružo įrašo socialiniame tinkle, kuriame buvau pažymėtas. Būdamas vieno iš savo kuriamų personažų, DJ Zeboo, vaidmenyje, jis pasiūlė man prisijungti prie jo tiesioginės transliacijos ir kartu paimprovizuoti“, – pasakojo reperis. 

Ironvytas – iš savo studijos Vilniuje, Dzouns – iš savosios Kaune, o Audrius – iš savo namų susijungė tam, kad pralinksmintų šiuo metu dėl karantino besiizoliuojančius šalies gyventojus. Gerbėjai galėjo stebėti, kaip gimsta naujausias trijulės kūrinys. Tiesioginę transliaciją peržiūrėjo daugiau nei 10 tūkstančių žmonių.

„Pradėdami tiesioginę transliaciją mes nė nenumanėme kokią dainą kursime. Prieš tai specialiai nieko nesitarėme. Tiesą pasakius, maniau, kad susisuksime greičiau, bet, kai pradėjome kurti, diena pralėkė tarsi keletas valandų.

Ironvytas, Audrius Bružas, Dzouns/Asmeninio archyvo nuotr.
Ironvytas, Audrius Bružas, Dzouns/Asmeninio archyvo nuotr.

Bejuokaudami tiesioginės transliacijos metu sumanėme įpinti ir lietuviškos sutartinės motyvų. Transliaciją stebėjęs vyriškis, vardu Laimis, pasiūlė kūrinį pavadinti „In the troba“. Tai mus taip įkvėpė, kad po devynių valandų jau turėjome pilną kūrinį. Taip pat žiūrovus pakvietėme nusifilmuoti, ką jie veikia savuose namuose – iš šios medžiagos sumontavome vaizdo klipą“, – pasakojo Ironvytas.

Vaizdo klipe galima išvysti ir garsių Lietuvos žmonių. Čia šėlo aktoriai Ineta Stasiulytė, Audrius Bružas, Žilvinas Tratas, Andrius Paulavičius, Mindaugas Papinigis, Marius Repšys, Edgaras Bechteris, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitekūnas, taip pat žymiausi šalies kovotojai Sergejus Maslabojevas, Arnoldas Misiūnas ir Dovydas Rimkus-Rimkenzo.

„Kai transliacijos žiūrovai pradėjo siųsti filmuotą medžiagą, numatėme, kad kils problemų bandant viską sutalpinti. Tuomet kreipiausi į savo draugą Eimantą Genį su pagalbos prašymu. Žinojau, kad Eimantas su užduotimi susitvarkys puikiai, nes su juo esame sukūrę vieną iš linksmiausių vaizdo klipų, „Knygų mugė“. Užsidarėme keturiolikai valandų studijoje ir štai gavosi puikus pozityvo kupinas darbas“, – apie savotišką karantinavimąsi įrašų studijoje pasakojo Ironvytas.

A. Bružas, juokavo, kad dabar, kai dėl karantino namuose tenka praleisti didžiausią dienos dalį, negalima kaltinti nieko – net valdžios.

Mažojo teatro scenoje Audrius Bružas pažymėjo savo jubiliejų / D. Putino nuotr.
Mažojo teatro scenoje Audrius Bružas pažymėjo savo jubiliejų / D. Putino nuotr.

„Valdžios dabar neapkaltinsi dėl to, kad nesugebi gyventi vienas su savimi, kad reikia pakęsti šalia esantį šeimos narį, kad reikia skirti laiko savo vaikams, kad be sistemos esi sutrikęs ir nebegali išgyventi harmonijoje ir ramybėje. Pagaliau žmonės prisipirko daug tualetinio popieriaus, nes suprato, kad patys dėjo į kelnes, bet norėjo kad kažkas jas išvalytų. Nuo šiol teks valytis patiems.

Mes ieškome laimės Balio saloje, ieškome tų, kurie atsakingi už mūsų laimę ir gerbūvį, tačiau retai prisiimame atsakomybę sau, sakydami, jog, tai, kaip aš jaučiuosi – mano reikalas. O Aš jaučiuosi puikiai – sveikas, pilnas kūrybinių jėgų, minčių, idėjų, turiu pakankamai maisto, sportuoju...

Ir štai jums – su puikiais kūrėjais sukurtas unikalus kūrinys. Tai ženklas, kad niekas nesustojo tiems, kurie gyvena savarankiškai ir neturi problemų dėl suvaržytos vaizduotės. Kviečiame visus pradžioje šokti, tada – dainuoti, tada – kartu nuvargus griūti į krūvą, tėvams apkabinti vaikus, vyrams – žmonas. Ir saugoti vieniems kitus nuo išorinių kontaktų bei gyventi gyvenimą, nes jis tikrai ne ilgėja“, – palinkėjo aktorius.

Dzouns/Asmeninio archyvo nuotr.
Dzouns/Asmeninio archyvo nuotr.

Muzikos prodiuseris Dzouns karantino laikotarpiu taip pat nesutinka atsipalaiduoti – didžiąją laiko dalį ir toliau leidžia įrašų studijoje, kur įgyvendina muzikines idėjas.

„Šiuo visuotinio karantino laikotarpiu socialiniams tinklams sprogstant nuo įvairiausių internetinių pasirodymų, ir man buvo kilusi mintis sukurti kažką per atstumą. Pasiūliau Ironvytui susikooperuoti ir po maždaug savaitės sulaukiau jo pasiūlymo prisijungti prie kūrybinės avantiūros su aktoriumi Audriumi Bružu.

Kone 10 valandų tiesioginiame „Youtube“ eteryje – nėra pati lengviausia užduotis. Studijoje neretai praleidžiu ir didesnę paros dalį, tačiau mėgstu dirbti vienas... Vis dėlto patirtimi ir rezultatu esu patenkintas: nauja pažintis su nuo vaikystės talentu žavėjusiu aktoriumi Audriumi Bružu ir tikrai geras kūrinys. Pastebėjau, kad įsispraudimas į tam tikrus laiko rėmus padeda siekiant puikaus rezultato“, – sako Donatas.

Naujausi straipsniai