Ironvytas sudrebino Kauną: su sportininkais filmavo naują vaizdo klipą „Mūsų lyga“

Ironvytas, Antonas Zajančkovskij ir Sandra Markauskaitė / Aleksandr Bušujev nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-11 09:40
Kauno Kovo 11-osios gatvės gyventojams sekmadienį ramiai pailsėti nepavyko, nes jų gatvėje buvo filmuojamas naujas raumeningojo reperio Ironvyto vaizdo klipas „Mūsų lyga“. Iš šioje gatvėje įsikūrusio sporto klubo aidėjo ne tik tranki muzika, tačiau ir mėtomų svarmenų garsai, lydimi motyvaciniais šūksniais, kurie pritraukė smalsuolių dėmesį.

Praėjusį sekmadienį reperis Ironvytas savo bičiulius sportininkus sukvietė į „Power Team Gym“ sporto klubą įsiamžinti naujame vaizdo klipe „Mūsų lyga“. Kaip pats atlikėjas teigia, tai yra duoklė jo gerbėjams, kurie ilgai laukė naujo motyvacinio kūrinio apie sportą.

„Jau senai brendo mintis pakartoti kažką panašaus į „Tai mūsų klubas“. Pats sportuoju jau daugiau kaip 10 metų ir žinau tuos gyvenimo momentus, kai sunku susikaupti, sunku save priversti sportuoti sunkiau, daugiau ir nepaleisti savo svajones, savo tikslo, tapti stipresniu nei vakar. Pats motyvuodavausi žiūrėdamas įvairius video ir kai man žmonės pradėjo rašyti, kad prieš treniruotę vis dar klauso „Tai mūsų klubas“, aš pagalvojau, kad jam juk jau daugiau nei trys metai, pasakiau, kad viskas, laikas išleisti dar vieną kūrinį savo geležies broliams bei seserims ir štai, jau filmuojame vaizdo klipą,“ – šypsojosi reperis.

Geležies sporto entuziastu save vadinantis muzikantas šį kartą į filmavimą sukvietė gausų būrį spalvingų asmenybių.

„Mūsų lyga“ yra griežto skambesio rap/rock stiliaus kūrinys ir mano vizija buvo sukviesti tikrus sporto fanatus. Norėjau, kad būtų įvairovė, norėjau, kad klipas skirtųsi nuo prieš tai buvusio „Tai mūsų klubas“. Šį kartą klipe atsirado ir merginų. Žinoma, nenorėjau, kad klipe būtų tik bikini fitness kategorijos atstovės ir tik dėl grožio. Norėjau parodyti ir stipresnių panelių, manau, po šio vaizdo klipo pasirodymo ne vienas vaikinas susiims ir puls kiloti štangą,“ – juokėsi Ironvytas.

Aleksandr Bušujev nuotr.
Aleksandr Bušujev nuotr.

Ironvyto vaizdo klipų kokybę pastebėjo ir įvertino ne tik gerbėjai, tačiau ir įvairių konkursų rengėjai. Ne vienas darbas buvo nominuotas muzikos klipų apdovanojimuose ir net parodytas kino teatre. Šį kartą kūrėjai pažada nustebinti net ir įnoringiausius savo žiūrovus.

„Klipas tikrai bus išskirtinis. Jame gerbėjai pamatys visko – nuo galiūnų sporto iki aerobinės gimnastikos triukų. Visų detalių nesinori atskleisti, paliksiu intrigą. Viso klipo koncepciją kruopščiai dėliojomės su „Gruvi Media“ vadovu Vilmantu Grubiu. Tai jau mūsų penktas bendras darbas ir mes abu puikiai žinome, kas mums svarbu galutiniame rezultate ir ko galime tikėtis vienas iš kito. Tikiu, kad šis bendras darbas parodys ir įrodys, kad Lietuvoje irgi galima daryti puikius ir kokybiškus vaizdo klipus netgi repui.“

Žmonės.lt

Temos:

Ironvytas Muzika

Naujausi straipsniai