Ironvytas rimtai ruošiasi M.A.M.A 2016: „Turbūt reikia pagaliau solidžiau apsirengti“

Ironvytas / Manto Kubilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-20 14:29
Jau kitą penktadienį, sausio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje visi šalies garsiausieji susiburs švęsti Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2016. Ne tik dukart nominuotas, bet ir ceremonijoje repuosiantis Ironvytas ta proga net užsisakė kostiumą. Tačiau raumenų kalnas jį siūdinasi ne pas elito dizainerius, ir turi tam priežasčių.

„Turbūt tai pirmas renginys, į kurį eisiu apsivilkęs kostiumą. Ir todėl, kad pasirodymas reikalaus to, ir šiaip jau turbūt reikia kada nors solidžiau apsirengti, – šypteli Ironvytas. – O kadangi mano gabaritai nėra standartiniai, teko kostiumą siūtis. Į jokius garsius dizainerius nesikreipiau, mano siuvėjai netoli studijos įsikūrę, netyčia užtikau. Sako, sportininkai ten dažnai ateina, todėl mano matmenys jų neišgąsdino.“

Pasipuošti kostiumu M.A.M.A 2016 ceremonijoje jis gali turėti net kelias progas: šiemet Ironvytas nominuotas metų hip hopo kategorijoje, o taip pat pretenduoja tapti metų atlikėju.

„Penki klipai, daugybė renginių, įvairūs projektai... Tarp Lietuvos reperių šiemet tikrai daug nuveikiau, bet kad mane nominuos ir metų atlikėju, pats labai nustebau, ir iš reperių pusės nuostabos buvo daug. Ko gero, pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje reperis pretenduoja į metų atlikėjus. Jau vien tai džiugu, kad į repą M.A.M.A taip noriai leidžiasi“, – sako Ironvytas.

Ceremonijos metu jis atliks vieną savo dainų gyvai, ir tai padarys kartu su teatro ir kino aktoriumi, Auksinio kryžiaus laureatu Mariumi Repšiu ir reperiu Deiwoozu, kurio vardas buvo siejamas su tokiomis grupėmis kaip „Legato“, „Kitokie MC“, „Orda“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Turime tokį kūrinį, kuris gana nostalgiškas, sentimentalus. Jis apie tai, kas bus, kai manęs neliks. Tam sugalvojome panaudoti scenografinius elementus, kurie gali pasirodyti gana sukrečiantys“, – užsimena Ironvytas.
Su M.A.M.A organizatoriais jie jau suderino pasirodymo detales, ir dabar ruošiasi apdovanojimams. „Sėdim ant lovos krašto ir laukiame starto, – juokiasi Ironvytas. – Iš tikrųjų, kai tiek daug reikalų, yra šiokio tokio nerimo, kaip viską padaryti kuo geriau, kad nenuviltume savo klausytojų ir M.A.M.A organizatorių, kad ne tik gerai surepuotume, bet parengtume tikrai dėmesio vertą pasirodymą. Natūralu, kad laukiame renginio, bet mudu su Mariumi Repšiu turime daug visokios veiklos, aš antrą albumą ruošiu, dėmesį į jį sutelkęs, Marius irgi stipriai užsiėmęs. Bet užtat Deiwoozas, kai tik turi laiko, repuoja savo partiją“, – linksmai pasakoja Ironvytas.

Jam patinka dirbti tokiu sąstatu ir toliau krautis taškus, o jų nemažai prisikaupė, vos tik bendrai įrašyta daina „Peronai“ pasiekė eterį: jos vaizdo klipą jau pasižiūrėjo daugiau nei 1,2 milijonai žmonių.

„Duetu su Mariumi turime pora gabalų, šis – rimtesnis, kitas toks kvailas. Marius – smagus bičas. Jis vis norėjo surepuoti, tai buvo viena jo svajonių. „Peronai“ ir buvo Mariaus debiutas, sakiau: einam ir įrašom, prisijunk. Ir jam puikiai pasisekė, dabar turi ir savo solinių kūrinių“, – kalbėjo Ironvytas.

Sausio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje laukia daug gerų siuprizų. Publikai pasirodys ir pastarųjų metų atradimas „Daddy Was a Milkman“, salę ant kojų viena daina galintis pakelti Saulius Prūsaitis, madingieji „Beissoul & Einius“. Ne tik tarp nominantų, bet ir ant scenos pasirodys „Solo ansamblis“, festivalių dvasią į areną perkels alternatyvusis „Baltasis Kiras“, naujomis spalvomis nušvis „Naktinių personų“ hitai.

M.A.M.A apdovanojimai vyks jau 6 kartą ir šiemet tai – ypač geidžiamas renginys, į kurį jau beveik nebelikę bilietų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai