Ironvytas pristato kūrinį apie Karantiną: vaizdo klipas nufilmuotas ištuštėjusiame Vilniuje

Ironvytas/STOP kadras iš vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-21 16:07
Neseniai gerbėjus nudžuginęs karantino tematikos kūriniu „In Da Troba“, kūrį tiesioginės transliacijos metu įrašė kartu su aktoriumi Audriumi Bružu bei muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku Dzouns, Ironvytas pristato dar vieną šių dienų aktualijas apimantį kūrinį „Karantinas“.

Ironvytas pasakoja, kad kūrinį „Karantinas“ nešiojo galvoje jau pora savaičių. Atlikėjo teigimu nuo pirmųjų karantino dienų jį buvo apėmusi nežinomybė ir baimė. Norėjosi sau ir savo gerbėjams suteikti vilties ir pozityvo.

Ironvytas/STOP kadras iš vaizdo klipo
Ironvytas/STOP kadras iš vaizdo klipo

„Įvedus karantiną buvau šiek tiek skeptiškas, tačiau kuo daugiau pradėjau domėtis pasauline pandemija tuo neramiau pasidarė viduje tiek dėl viruso, tiek dėl ekonominės padėties. Tačiau supratęs, kad nuo manęs ne daug kas priklauso, pradėjau mąstyti, kaip galėčiau prisidėti prie savo klausytojų vidinės ramybės. Pirmiausiai sumąstėme kūrinį “In Da Troba„ – apie tai kaip mes šėlstame užsidarę namuose, o po jo jau pradėjau dirbti ties romantišku kūriniu apie du įsimylėjėlius, kurie yra uždaryti savo šalyje ir gyvena gražiomis svajonėmis ir viltimi,“ – dėstė Ironvytas.

Ironvytas/STOP kadras iš vaizdo klipo
Ironvytas/STOP kadras iš vaizdo klipo

Vaizdo klipas nufilmuotas ištuštėjusiame Vilniuje. 

„Vaizdo klipas gimė ekspromtu. Sekmadienio popietę socialiniuose tinkluose pamačiau, jog Vilniaus miestas tuščias ir atrodo labai mistiškai. Pagalvojau, kad tai puikus laikas filmuoti ir daugiau tokio ištuštėjusio savo gimtojo miesto vargu ar pamatysiu. Parašiau savo bičiuliui Maksim Vilčinskij, kuris su Max.Vil komanda sutiko operatyviai padėti. Štai ir pristatome savo bendrą darbą, kuris per savaitgalį pakilo į Youtube populiariausiųjų trejetuką,“ – džiaugėsi Ironvytas.

Temos:
Ironvytas Muzika

Naujausi straipsniai