Ironvytas pristato jo sporto klube filmuotą klipą su Muay Thai čempione Jekaterina Vandarjeva

Ironvytas, Jektarina Vandarjeva, Ieva Kozlovaitė, Darja Demčenko / Danus Danulio Macijausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-29 15:22
Raumeningasis Lietuvos verslininkas, hiphopo atlikėjas Vytautas Medineckas-Ironvytas kartu su draugais pristato kalėdinį sportuojančių merginų vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo viena gražiausių pasaulio kovotojų, 3 kartus planetos Tailando Bokso čempione tapusi Jekaterina Vandarjeva.

Klipe dronu nufilmuoti nuostabūs Vilniaus Trijų Kryžių kalno, Belmonoto parko bei atodangos ir Katedroje esančios Kalėdų eglutės vaizdai iš paukščio skrydžio.

Ironvytas – vienas iš šio klipo sumanytojų. Be to, merginų treniruotė vyksta jo sporto klubo „Ironhood“ salėje.

Kaip kilo tokia idėja?

Klipo idėjos autorius Aleksas: Tai mūsų antrasis klipas apie sportuojančias merginas, pirmame klipe galėjote išvysti modelį Elitą Citavičiūtę ir kovotoją Julių Mocką.

Antrąjį klipą norėjome padaryti apie ypač stiprias merginas, kurios parodytų, kad ir grakščios panelės gali būti „kietos“. Labai norėjome pasikviesti vieną gražiausių ir stipriausių Tailando bokso kovotojų – Jekateriną Vandarjevą iš Minsko. Ir mums pasisekė! Mergina gruodžio viduryje turėjo kovoti Kinijoje pagal MMA taisykles (tai – kovos beveik be taisyklių), bet dėl sveikatos atšaukė kovą ir sutiko nusifilmuoti mūsų klipe.

Danus Danulio Macijausko nuotr.
Danus Danulio Macijausko nuotr.

Kaip ir pirmas klipas, šis yra bendraminčių, negalinčių gyventi be sporto, kūrinys. Prieš kelias dienas paskelbtas feisbuke, jis jau sulaukė apie 349 tūkstančių peržiūrų, tūkstančių „share“ ir „like“.

TAIP PAT SKAITYKITE: „2 barų“ nugalėtojas, kovotojas Julius Mocka Trakų pilyje treniravo Elitą Citovičiūtę: žiūrėkite klipą

Klipas su Elita Citovičiūte ir Juliumi Mocka

Ateityje mes filmuosime ir daugiau panašių klipų, tačiau kiekvienas bus kitoks. Norėtume taip pat paminėti rimtas problemas, ir paminėti, kad visi pasaulio sportininkai yra vieningi ir sportas skatina tautų draugystę.

Taip pat turime idėjų, kad viename vaizdo klipų merginos dalyvautų tikrose karinėse pratybose su Lietuvos kariuomene. Pavasarį galėtų būti klipas apie bundančią gamtą, vasarą – klipas apie sportą prie jūros Nidoje. O klipe Kanarų salose būtų ir vėjo aitvarų sportininkių.

Todėl norėčiau pakviesti daugiau sportiškų merginų filmuotis. Iš viso ieškome iki dešimties sportiškų merginų – „Sporto Angelų“. Visi susidomėję projektu, prašau parašykite SportsAngelsPro@gmail.com.

Danus Danulio Macijausko nuotr.
Danus Danulio Macijausko nuotr.

Vytautai, kokie tavo įspūdžiai iš treniruotės?

Ironvytas: Iš tiesų man paliko didelį įspūdį kovotoja Jekaterina. Kai mergina atėjo į salę, pagalvojau, kad tai „modelis kaip modelis“, bet kai pamačiau, kaip ji daužo bokso letenas ir bokso kriaušę, net išsižiojau: smūgiai buvo tokie stiprūs, kad treneris vos išstovėjo laikydamas letenas, smūgių garsai aidėjo per visą salę. Tai buvo labai techniška, profesionalu ir gražu žiūrėti. Tikrai nesu matęs tokio lygio merginos kovotojos. O po treniruotės ji persirengė ir vėl patapo miela, draugiška mergaite.

Kitos merginos buvo taip pat stiprios, viena karatė čempionė – kojomis daužė bokso letenas kaip Vandamas, o trečia mergina buvo gimnastė. Taigi net nežinau, kaip būtų tinkamiau jas pavadinti, angelais ar demonais, bet turbūt demonai – bokso ringe ir angelai -gyvenime.

Jekaterina, ar jums patiko filmuotis Lietuvoje ?

Jekaterina Vandarjeva: Vos per kelias valandas pamačiau tiek gražių Vilniaus vaizdų: Trijų Kryžių kalną, atodangą Belmonte, Kalėdų eglutę, senamiestį ir taip keista, kad nuvažiuoti iš vienos vietos į kitą tereikėjo 5-10minučių. Koks jaukus jūsų Vilnius! Minske norint nuvažiuoti iš vienos gražios vietos į kitą reikėtų mažiausiai valandos. Daug girdėjau apie jūsų eglutę, todėl iškart sutikau apsilankyti čia. Be to, norėjau čia apsipirkti prieš šventes.

Danus Danulio Macijausko nuotr.
Danus Danulio Macijausko nuotr.

Jūs atrodote kaip tikras modelis – graži, liekna, smulkutė panelė, o Tailando bokso taisyklės leidžia smūgiuoti alkūnėmis, keliais, kartais kovojate beveik be taisyklių... Ar nemanote, kad tai ne moteriškas sportas ?

To paties klausė tiek Tailando, tiek Kinijos žiniasklaida, kai ten kovojau. Kovos menais aš užsiimu nuo pat vaikystės. Jeigu matyčiau, kad esu silpnestė nei mano varžovės, tada turbūt nekovočiau, bet esu nugalėjusi daug stiprių kovotojų, tikrų legendų ir šiandien jau nebijau nieko. Nesvarbu, ar esi mergina, ar vaikinas, jeigu turi tikslą ir dėl jo stengiesi, tada viskas yra įmanoma. Taip, aišku, Muay Thai yra labiau vyrų sportas, bet ką aš galiu padaryt, jei man tai patinka ir viskas! Beje, šis sportas gali man suteikti galimybę dalyvauti net Olimpiadoje – galbūt jau greitai Muay Thai įtrauks į žaidynes.

Klipe taip pat nusifilmavo Lietuvos karate čempionė Ieva Kozlovaitė, gimnastė Darja Demčenko ir „Sparta Gym“ treneris Henrikas Vikšraitis. Klipo komanda dėkoja „FighterShop.lt“ parduotuvei už „Venum“ moteriškas sporto aprangas ir bokso inventorių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai