Ironvytas klipo pristatymo vakarėlyje svečius kvietė prisigerti proteino iki štangos graibymo

Vytautas Medineckas-Ironvytas, Sergejus Maslobojevas ir Jevgenijus Šuklinas / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-02 13:41
Reperis Ironvytas sostinės kino teatre surengė naujos dainos „Mūsų lyga“ pristatymą. Renginio svečiai juokavo, kad žiūrovų prisirinko, kaip į „Avatarą“.

Į išskirtinį renginį atskubėjo ir nemažai žinomų veidų. Vaizdo klipo pristatymo nepraleido olimpinis irklavimo čempionas Jevgenijus Šuklinas, profesionalus kovotojas Sergėjus Maslobojevas, atlikėja Donalda Meiželytė, Lietuvos kultūrizmo čempionai Anton Zajankovskij, Nerijus Bružas ir kiti.

Didžioji auditorijos dalis – raumeningi sportininkai. Ne vienas iš jų šįvakar galėjo pasijusti žvaigždėmis, mat didžiajame ekrane pasirodė vaizdo klipo aktorių amplua.

Tai jau ne pirmas darbas, kurį reperis pristatė kino salėje. Kiek anksčiau čia pirmą kartą viešai buvo parodytas kūrinio „Svajonės“ vaizdo klipas, kuriame taip pat nusifilmavo ne vienas tituluotas sportininkas.

Manto Repečkos nuotr.
Manto Repečkos nuotr.

„Aš tikiuosi, kad tokie renginiai paskatins jaunus žmones užsiimti sportu ir tapti nepriklausomiems nuo blogos įtakos. Mane patį šis užsiėmimas ištraukė iš nemalonumų“, – sakė atlikėjas.

Kaip gimė „Mūsų lyga“

Prieš ketverius metus Ironvytas išleido garsiai nuskambėjusį kūrinį „Tai mūsų klubas“. Jį ypač pamėgo sporto entuziastai. Pasirodžius šiam kūriniui reperiu ėmė domėtis žiniasklaida. Šiems užkliuvo netikėtas raumeningo kūrėjo amplua.

Deja, treniruoklių salių lankytojams teko nusivilti, kuomet pirmame reperio albume nerado nė vienos dainos apie sportą.

„Draugai, pažįstami mane pastūmėjo sukurti dar vieną kūrinį šia tema. Sakydavo, kad trūksta motyvacijos, reikia kažko, ko galėtų klausytis ne tik vairuodami, bet ir sportuodami. Tačiau aš niekuomet nekuriu verčiamas, tam reikėjo pribręsti“, – atviravo reperis.

Manto Repečkos nuotr.
Manto Repečkos nuotr.

Tačiau kartą studijoje beklausant instrumentinių partijų, pasigirdo ritmas, kuris įkvėpė netradiciniam repo ir roko mišiniui „Mūsų lyga“.

Gimus dainai, atėjo ir klipo eilė. Čia Ironvytui pagelbėjo sportiškų bičiulių armija. Ne vienas iš jų – tarptautinių čempionatų laimėtojas.

„Iškart žinojau, kad šis klipas bus kokybiškesnis nei tas, kurį sukūrėme prieš ketverius metus. Pasikviečiau bičiulį Vilmantą Grubį, kuris prieš tai kūrė mano kūrinių „Svajonės“, „Laisvė“, „Labas rytas“ vaizdo klipus“, – pasakojo Ironvytas.

Filmuoti komanda pradėjo dar pavasarį, kultūrizmo čempionatų sezono metu. Visgi, nors montavimo darbai buvo baigti kur kas anksčiau, klipą buvo nuspręsta pristatyti rudenį.

„Kai pamačiau rezultatą, supratau, kad pristatymas turi vykti kino teatre“, – sakė reperis.

Po renginio visi dalyviai patraukė į ką tik duris pravėrusį „Ironhood“ sporto klubą.

„Taip jau nutiko, kad vaizdo klipo premjera sutapo su mūsų sporto klubo atidarymu. Prisigersim proteino iki štangos graibymo“, – į neįprastą vakarėlį pristatęs klipą žiūrovus kvietė Ironvytas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai