Ironvytas ir Carmella pristato vaizdo klipą: „Mes nebuvome dar susitikę”

Ironvytas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-18 14:18
Įpusėjus vasarai reperis Ironvytas su komanda intensyviai dirba prie naujų kūrinių. Reperio komanda savo gerbėjams pristato naujausią vaizdo klipą „Mes nebuvome dar susitikę”.

„Dažnas klausytojas socialiniuose tinkluose klausia, kada pasirodys naujas kūrinys, remdamasis „Youtube” įrašais: jei nėra ten, reiškia kūrinio nėra išvis. Dėl klausytojų mes ir filmuojame tiek vaizdo klipų. Šis buvo jau jubiliejinis – trisdešimtas”, – pasakojo Ironvytas.

„Rašant šią dainą aš jau žinojau, kad filmuosime vaizdo klipą. Daina jausminga ir pasakojanti dažnai gyvenime pasitaikančią istoriją, todel žinutę norėjosi perteikti ne tik žodžiais, bet ir vaizdais”, – dėstė reperis.

Carmella
Carmella

Vaizdo klipas filmuotas dviejuose miestuose – Vilniuje ir Kaune.

„Du miestai atsirado natūraliai, juk aš iš Vilniaus, o Carmella iš Kauno. Mano muzikos prodiuseris Donatas Tamašauskas Dzouns taip pat iš Kauno. Nors šio kūrinio muzika rūpinosi Laurynas Jačkonis – RSD Beats, bet Donatas gavo nesėkmingai kovojančio del dėmesio vaikino rolę”, – juokėsi Ironvytas. – „Prie vaizdo klipo dirbome su Maksimu Vilčinskij ir jo „MaxVil” komanda. Po sėkmingo mūsų bendro darbo „Karantinas” išsikėlėme tikslą nufilmuoti keletą kinematografinių, su savo istorijomis vaizdo klipų, vieną jų – pristatome šiandien”.

 

Temos:
Muzika Ironvytas

Naujausi straipsniai