Ironvytas dalyvavo netradiciniame sporto renginyje – lietuviškų ristynių treniruotėje

Lietuviškų ristynių reniruotės akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-04 14:14
Savaitgalį Trakuose vykusioje 28-ojoje miesto šventėje „Trakų vasara 2018“ įvyko Lietuviškų ristynių turnyras bei atvira treniruotė, kurioje savo jėgas išbandė ir sportiškasis reperis Ironvytas.

Jau tapo tradicija, kad Lietuviškų ristynių federacija turnyrus organizuoja būtent tautiškų renginių metu. Šis savaitgalis ne išimtis. Imtynių entuziastai susirinko suremti pečius ant šieno pagal senovines Lietuviškų ristynių taisykles. Praeivių akis džiuginusiame renginyje įvyko turnyras, kuriame jėgas surėmė 10 sportininkų 7 kovose bei įvyko atvira, pažintinė Lietuviškų ristynių treniruotė, kuriuoje be smalsuolių išbandė ir reperis Ironvytas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Apie šią tradicinę Lietuvių sporto šaką sužinojau dar prieš gerus metus. Buvau jų organizuotame renginyje Rumšiškėse bei stebėjau jų veiklą socialiniuose tinkuose, todėl kai pakvietė išmėginti savo jėgas treniruotėje, nė kiek nedvejodamas atsakiau – varom,“ – pasakojo reperis.

Atlikėjas paklaustas, kas sunkiau ar imtyniauti su priešininku, ar kovoti su štanga šypsojosi ir atsakė: „Aš jau kurį laiką į savo treniruočių grafiką esu įtraukęs ir kovos menų treniruotes, kadangi man norisi savo raumenims priduoti daugiau funkcionalumo, todėl imtyniauti ant šieno nebuvo sunku. Žinoma – tai buvo treniruotė, pamoka apie šį sportą. Jei tai būtų kova ir varžovai naudotų visą savo jėgą ir metimų ir laužimų arsenalą – tai matyt taip pozityviai nepasakočiau. Viskam reikia atsakingai ruoštis,“ – juokėsi reperis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Kad ir kaip keistai beskambėtų, bet smagiausia buvo būti permestam per save ant šieno,“ – pasakojo muzikantas. – „Pasijaučiau kaip vaikystėje, kai nuvažiavę į kaimą šokinėdavom ant šieno – tikrai geriausios emocijos“.

Vienas iš Lietuviškų ristynių renginio organizatorių Stanislavas Bajurinas paklaustas apie Ironvyto dalyvavimą treniruotėje prasitarė, kad net ir patyręs permetimus ant menčių reperis neprarado geros nuotaikos ir šypsena nedingo nuo veido.

„Vytui sekėsi puikiai, išbandė įvairius paėmimus, netgi metimus. Visos treniruotės metu buvo geros nuotaikos ir šypsena nedingo, net kai sparingo partneris, daugkartinis laisvujų imtynių čempionas bei prizininkas, atliko metimus per save. Manau, kad tai ne paskutinė jo treniruotė su mūsų komanda,“ – šypsojosi sportininkas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai