Ironvytas atskleidžia, kodėl jo ir žmonos Eugenijos kasdienybėje mažai romantikos

Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-24 10:33
Šeštadienio rytą iš saulėtos „Floros simfonijos“ terasos Kaune TV3 žiūrovus žadins kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Azartiškoje dvikovoje dėl geresnio virtuvės šefo vardo susikaus du bičiuliai – tai reperis, sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas bei MMA kovotojas Arnoldas Misiūnas. Kulinarinio teismo teisėjo vaidmuo šį rytą atiteks jų dviejų draugui, muzikos prodiuseriui Donatui Tamašauskui.

Burtai lems, jog Vytautas Medineckas-Ironvytas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, gamins karštus rolus su dešrelėmis, o Arnoldas, padedamas „Kamado Bono“ grilio šefo Vadimo Amosovo, keps šašlyką su airanu.

Reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas laidoje neslėps, jog Ironvyto pseudonimas atsirado dėl jo ilgametės meilės geležies sportui, o repo muzika jis susižavėjo dar vaikystėje. Mat tokios klausėsi jo vyresnysis brolis. Paauglystėje jis ėmė kurti ir pats, o šiandien Ironvytas gali didžiuotis ne tik trimis albumais, bet ir didžiuliu gerbėjų būriu.

Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.
Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.

„Man buvo 16 metų, dar nerepavau tuo metu, tačiau reikėjo susikurti elektroninį paštą ir kadangi nuo paauglystės sportavau, tai norėjau kuo mandriau pasivadinti ir tuomet gimė Ironvytas“, – apie pseudonimo kilmę laidoje pasakos Vytautas.

Paklausti, kaip susipažino laidos herojai, abu neslėps, jog jų draugystė išties tvirta ir pykčių tarpusavyje net nebūna.

„Nuo senų senovės reperiai bičiuliaudavosi su kovotais, kaip Mike Tyson su Tupac, 50 Cent su Mayweather, ir štai mes Lietuvoje Ironvytas su Arnoldu“, – apie jau du metus trunkančią bičiulystę su šypsena pasakos Vytautas.

Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.
Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.

Mišriųjų kovos menų kovotojas Arnoldas Misiūnas tikina, jog gyvenime nėra peštukas, kaip gali pasirodyti – į muštynes ir konfliktus nelenda, o kiekviena pergalė yra ne prieš varžovą, o prieš patį save. Tačiau nepaisant geros širdies, ji nėra dar užimta.

„Visada buvau geras vaikas. Apskritai, kuo daugiau sportuoji, kuo tavo lygis aukštesnis, tuo labiau nenori lįsti į jokias nesąmones, į konfliktus, stengiesi išvengti jų. O namie niekas nelaukia manęs, tad mielos žiūrovės, raktas po kilimėliu“, – juokaus Arnoldas.

Priešingai nei Arnoldas, Ironvytas jau yra sukūręs šeimą ir vedęs savo išrinktąją Eugeniją. Visgi, reperis pripažįsta, jog namuose savo žmonos per daug nelepina.

Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.
Laidos filmavimo akimirka/tomasfoto.lt nuotr.

„Gėlių padovanoju ir be progos, tačiau nei kavos į lovą nunešu, nei romantiškas vakarienes organizuoju. Nebent greito maisto restoranuose, nes dėl vaiko sunku kur ištrūkti“, - apie šeimyninius rūpesčius laidoje atviraus Ironvytas.

Kokiais mitybos patarimais pasidalins sportininkai, kaip prasidėjo Vytauto Medinesko-Ironvyto reperio karjera ir kuris – jis ar jo bičiulis Arnoldas – yra geresnis kulinaras – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Jau devintą sezoną rodoma televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ ir toliau žada nepamirštamas azartiškas žinomų šalies šeimų bei artimiausius bičiulių kulinarines dvikovas ir gardžiausius patiekalus. Laidos studijoje laidos herojai rungiasi vienas su kitu – padedami kulinarės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ir „Kamado Bono“ griliaus profesionalų jie ruošia skaniausius patiekalus, kuriuos lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

Temos:
Virtuvė Maistas

Naujausi straipsniai