Irmos Jurgelevičiūtės likimas paaiškės jau šią savaitę: advokatas prašo išteisinti, prokuroras siūlo piniginę baudą

Irma Jurgelevičiūtė teisme / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-05 09:27
Antradienio rytą Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme nuskambėjo Irmos Jurgelevičiūtės advokato Vytauto Sirvydžio baigiamoji kalba – jis paprašė teismo priimti išteisinamąjį nuosprendį.

Daugiau kaip metus teisme laikytą bylą naujai jos ėmesis teisėjas Audrius Cininas ėmė spręsti žaibiškai – praėjusį trečiadienį per posėdį buvo perskaityti visų liudininkų parodymai ir peržiūrėta vaizdo medžiaga. Baigiamąją kalbą pasakė prokuroras Gedvydas Vaivada, jis pasiūlė dainininkei skirti piniginę 50 MGL (6500 Lt) dydžio baudą.

Nors praėjusį posėdį teismo salėje buvo demonstruojami slaptų vaizdo kamerų įrašai, kuriuose matyti, kad I.Jurgelevičiūtė savinasi jai nepriklausantį turtą, antradienio rytą jos advokatas V.Sirvydis prašė išteisinamojo nuosprendžio, nes „nėra įrodyta, kad jo ginamoji Irma Jurgelevičiūtė atliko svetimo turto grobimą“. Slapta kamera filmuota medžiaga buvo įrašyta projekto užkulisiuose, daugiausia specialiai šou dalyviams įrengtame moterų persirengimo kambaryje. Ten I.Jurgelevičiūtė galėjo pakliūti nevaržoma, mat pati dalyvavo šokių projekte.

Teisėjas Audrius Cininas išklausė gynybos kalbą ir paskelbė paskutiniojo posėdžio datą. Nuosprendį dainininkei teismas turėtų paskelbti jau šią savaitę.

Iš viso atlikėja kaltinama iš televizijos projekto „Šok su manimi“ dalyvių 2010-ųjų metų rudenį pavogusi daiktų ir pinigų už 4 tūkst. 203 litus. Taip pat teigiama, kad I.Jurgelevičiūtė kėsinosi pagrobti pinigus iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų specialiai padėtų dviejų moteriškų rankinių: iš „Gucci“ rankinėje esančios piniginės – 700 Lt, iš rankinės „Prada“ – 300 Lt. Pati ji kaltę neigė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai