Irma Jurgelevičiūtė: „Šv. Valentino diena yra ne tik porų šventė“

„Bijoux indiscrets“ masažinių aliejų kolekcijos pristatymas / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-13 10:29
Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė įsitikinusi – visas šventes švęsti reikia. O ypač tas, kurios skirtos parodyti dėmesį savo artimiesiems.

„Šv. Valentino diena yra ne tik porų šventė. Aš tuomet dėmesiu palepinu ir mylimą žmogų, ir brangius draugus. Parašau žinutę, paskambinu, susitinku. Idealu, kai jausmus nepamiršti rodyti kasdien. Bet... meilės diena yra papildomas priminimas mums visiems“, – savo mintimis naujos „Aistros“ parduotuvės, įsikūrusios prekybos centre „Europa“ Vilniuje, atidaryme dalijosi atlikėja.

Ji atvira – į erotinių prekių parduotuves anksčiau yra užsukusi kelis kartus su draugėmis. Tuomet merginų kompanija viešėjo užsienyje ir norėjo pasmalsauti, kuo gi tokiose intriguojančiose vietose prekiaujama.

Šįkart į lietuviškąją „Aistrą“ užsukti ji nusprendė gavusi kvietimą į naujos „Bijoux indiscrets“ masažinių aliejų kolekcijos pristatymą.

„Rinkdama dovaną mylimajam, visuomet pagalvoju, ar ji tikrai jį džiugins“, – sakė atlikėja. Šįmet ji gavo ir išankstinę meilės dienos dovaną, kuri paštu atkeliavo iš Didžiosios Britanijos. Dekoruotas odines pirštines mylimai dainininkei atsiuntė „Bella accessories“ kūrėja Laura.

„Tai man buvo tarsi priminimas, jog meile dalytis reikia kasdien. O jei to negalime įgyvendinti, prisiminkite tuos, kurie mums artimi, per visas visas įmanomas šventes“, – kalbėjo I. Jurgelevičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai