Irma ir Linas Adomaičiai mini santuokos dešimtmetį: dalijasi video iš vestuvių ceremonijos

Irma ir Linas Adomaičiai mini 10-ąsias vestuvių metines
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-12 11:26
Muzikantas Linas Adomaitis (44) su žmona, fotografe Irma Adomaitiene (35) birželio 12 dieną švenčia rožines vestuves. 10 metų – tiek žinoma pora dalijasi savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Prieš kiek daugiau nei metus į jų pasaulį atkeliavus dukrai Saulei, Irma ir Linas sako, kad nieko daugiau prašyti ir negalėjo. „Esam labai laimingi“, – šypsosi jis.

Vestuvių metinių proga Linas Adomaitis su portalu Žmonės.lt dalijasi video iš 2010 metais vykusios santuokos ceremonijos. „Prisipažinsiu, šiandien jaučiamės tokie pat pakylėti, kaip tą, Dievo akivaizdoje palaimintą dieną“, – atvirauja jis. 

Dainą, kuri skamba jųdviejų su Irma vestuvių vaizdo įraše, Linas įrašė 2008 metais.

„Parvežiau tada Jai šias mintis iš mažos indėnų salelės Karibų jūroje. Tuomet, kai kūriau šią muziką, nenumaniau, kad apdainuosiu mudviejų su Irma ateitį. Ir kai dabar po namus bėgioja mažos mūsų Saulės pėdutės – dar kartą įsitikinu, kad svajoti reikia atsakingai, nes svajonės pildosi. Ir svarbiausia, suvokiu, kad svajoti privaloma“, – pasakoja L. Adomaitis. 

Linas Adomaitis su šeima/ Ugniaus Brazdžiūno nuotr.
Linas Adomaitis su šeima/ Ugniaus Brazdžiūno nuotr.

Penktadienį muzikantas su visa šeima laiką leidžia Birštone. 

„Kalbamės, vaikštome, juokiamės ir laikome vienas kitą glėbyje. Prisimename gražiausius mūsų kelionės momentus. Jų tiek daug... prisimename ir mūsų santuokos akimirkas, kurias taip gražiai atkuria šis video. Išlaikytas tarsi geras vynas. Tik po dešimt metų šia medžiaga nutarėme pasidalinti. Esam labai labai laimingi. Vakare stengsimės nueiti į bažnyčią ir padėkoti Dievuliui už meilę, gėrį ir dosnumą.“

Naujausi straipsniai