Irma ir Linas Adomaičiai dalijasi dukros Saulės krikštynų akimirkomis

Irma ir Linas Adomaičiai pakrikštijo dukrą Saulę/„Druska photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-29 10:15
Atlikėjas Linas Adomaitis su žmona, fotografe Irma Adomaitiene neseniai pakrikštijo savo pirmagimę Saulę. Kaune vykusių krikštynų metu pora savo mažylei davė antrąjį, šventą vardą. Nuo šiol į Adomaičių dukrą galima kreiptis Saulė Elena Adomaitytė.

Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje Irmos bei Lino dukrelės krikšto tėvais tapo geri poros bičiuliai Jurga ir Marius. Ceremonijos metu mažoji Saulė elgėsi tarsi angelėlis, mergaitė ramiai reagavo į kunigą bei neįprastą jai aplinką. 

Kai gimė mažylė, Linas Adomaitis pirmiausia pamatė jos ilgus juodus plaukus. „Indėniukė, – nusišypsojo tada pro ašaras. – Visai kaip jos mama...“ 

Taip jis vadino žmoną nuo pat pažinties pradžios. Vardą mažylei jie sugalvojo dar vasarą. Bus Saulutė, abu nusprendė. „Pasigilinome į jo reikšmę: hebrajų kalboje jis reiškia Dievo išmelstąją, tad viskas – labai taiklu ir aišku. Jai gimus siautė lietus, vėjas, krito lapai, o aš šypsojausi: „Už lango ruduo, o pas mus šviečia Saulė.“ Saulė apvertė visą pasaulį.“

Irma ir Linas Adomaičiai pakrikštijo dukrą Saulę/„Druska photography“ nuotr.
Irma ir Linas Adomaičiai pakrikštijo dukrą Saulę/„Druska photography“ nuotr.

Ir jei pirmąjį vardą dukrai rinko daugiau mažiau abu, tai dėl Elenos krikšto vardo nusprendė Irma. Toks vardas buvo jos močiutės.

Žmonės.lt primena, jog džiugią naujieną apie būsimą vaiką pora sužinojo vasarį, likus dviem dienoms iki ilgai planuotos kelionės į Čilę. Nors buvo kilę abejonių, ar saugu besilaukiančiai moteriai leistis į tolimą kelią, gydytojai tam neprieštaravo ir tada laimingi būsimi tėvai išskrido už tūkstančių kilometrų.

Dėl to vėliau labai džiaugėsi – Irmai pavyko išvengti gripo epidemijos, o dėl gero oro, puikaus maisto ir nuostabių emocijų nėštumas tapo dar džiugesnis. Adomaičių šeima savo vaikelio labai laukė, iš anksto žinojo – gims dukrelė.

Sulaukę dukros abu tarsi dar labiau pamilo vienas kitą ir gyvenimą. 

Naujausi straipsniai