Irina Shayk po skyrybų grįžta į darbus ir žada kovoti dėl dukters auginimo teisių

Irina Shayk ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Išties kitaip nepaaiškinsi tylaus ir drauge neabejotino Irinos Shayk (33) ir Bradley Cooperio (44) išsiskyrimo – ilgai demonstravę, kokia jie draugiška pora, modelis ir aktorius pasuko skirtingais keliais.

Pasklidus gandams, kad tarp jų viskas baigta, Irina buvo nufotografuota Los Andžele su nemenku lagaminu ir šilta striuke (vėliau paaiškėjo, kad tai nebuvo dramatiškas išėjimas iš bendrų su Bradley namų Pacific Palisades, o darbo kelionė į Islandiją.). Gegužės pabaigoje Bradley ir Irina dar buvo įamžinti su dukra Lea (2) vaikštinėjantys Los Andžele (reportažai iš tokių pasivaikščiojimų buvo įprastas poros būdas įrodyti, kad jiems viskas gerai). O paskui diena po dienos rodėsi informacija arba apie Irinos profesinę veiklą, arba kad jų santykiai su Bradley kabo ant plauko, dar vėliau – visai atvirai – kad tarp jų viskas baigta.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Nei vienas, nei kitas niekada nedaugžodžiavo apie tarpusavio santykius, todėl ir apie skyrybų priežastis galima tik spėlioti – klausantis gerai informuotų šaltinių ir dairantis po Irinos instagramą (Bradley neturi paskyros). Gražuolė modelis dalijasi nuotraukomis iš Islandijos ir Venecijos, kur vyko didžiulis madų šou, Honkongo „Vogue“ viršeliais su savo atvaizdu, „Versace“ fotosesija – ir nė žodžio nei apie partnerį, nei apie santykius su juo, nei apie skyrybas. Bet taip buvo visada: socialiniame tinkle – nieko asmeniška. Bradley naujausių darbų sąraše – trijų filmų pavadinimai, vienas iš jų – legendinio dirigento Leonardo Bernsteino biografija, kurią pats ir režisuos. Aktorius, išbandęs režisieriaus krėslą ir susirinkęs kelias prestižines kino nominacijas (dalijant „Oskarus“, „Taip gimė žvaigždė“ pretendavo net tapti metų filmu), neketina atsisakyti kūrėjo ambicijų.

Jo partnerė naujoje juostoje, kurios premjeros data dar nežinoma, – žavioji britė Carey Mulligan. Įdomu, ar gandai ir vėl suporuos dvi garsenybes, kaip nutiko filmuojant „Taip gimė žvaigždė“ ir reklamos ture? Po šių metų „Oskarų“, kai Bradley ir Lady Gaga (33) emocingai sudainavo dainą iš šios juostos, visi prabilo apie nepaprastą juodu siejančią chemiją, tad romanas su dainininke minimas kaip viena iš galimų Cooperio ir Shayk skyrybų priežasčių. Po ceremonijos Irina nustojo sekti Lady Gagą instagrame, o tai šiais laikais – kone atviras karo paskelbimas.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Antra vertus, dainininkės socialiniuose tinkluose irgi nė pėdsako Bradley (o prie vienos naujausių Irinos fotografijų – daili modelio sėdynė Islandijos gamtos fone – „patinka“ paspaudė Lady Gagos buvusysis Christianas Carino). Taigi, gal ir ne Lady išties išardė ketverius metrus trukusią partnerystę.

Kitos versijos šalininkai mini dar vieną moters vardą – Bradley mamos Glorios. Girdi, tipiška italė mamytė (Bradley seneliai iš motinos pusės kilę iš Neapolio ir Abrucų) nenorėjo dalytis sūnumi su nė viena moterimi – per ją iširo ir pirmoji Bradley santuoka su aktore Jennifer Esposito (46). Turint galvoje, kad Gloria ne kartą lydėjo Bradley vakarėliuose, o kartais net kartu su Irina, – argi ne variantas?

Gali būti, kad priežastis dar banalesnė – per ketverius metus Cooperis ir Shayk tiesiog netapo artimi. Juk abu daug dirba ir po vienu stogu praleido ne kažin kiek laiko. Ak, taip, susilaukė dukters (ir šaltiniai sako, esą bent jau Irina tikėjosi, kad kūdikis juos suartins). Bradley irgi yra sakęs, kad tėvystė visiškai pakeitė jo gyvenimą. Bet netapo dingstimi pasipiršti vaiko motinai.

Faktas, kad Lea svarbi jiems abiem. Kaip ir karjera – pasak šaltinių, nė vienas artimiausiu metu neketina ieškoti poros. O štai klausimas, kam atiteks mergytės globa, – esminis. Gali būti, kad dėl mažylės jie pasistengs susitarti gražiuoju, nors prasprūdo gandas, kad Shayk nevilties akimirką pagrasino buvusiam mylimajam išsivežti dukrą – ir joks teismas nepriims sprendimo jo naudai, juk jo amžinai nebūna namie. 

Skaitykite daugiau