Irina Shayk ir Bradley Cooperis rado sprendimą dėl dukros globos

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-20 21:27
Modelis Irina Shayk ir Bradley Cooperis net po skyrybų gyvens tame pačiame mieste, praneša ELLE. Tokia sąlyga – dalis jų bendro susitarimo dėl dviejų metų dukros Lea de Seine globos.

Tiek Bradley, tiek Irina pasiliks gyventi Niujorke ir dukros globa dalysis per pusę. Anot su pora bendravusių šaltinių, dėl atžalos vienas su kitu tėvai nusprendė nekariauti ir opų klausimą išsprendė ramiai bei civilizuotai. Kiek laiko kas mėnesį Lea praleis su savo mama ar tėčiu, priklausys nuo Irinos ir Bradley darbų grafiko.

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Vos pasklidus gandams, kad tarp jų viskas baigta, Irina buvo nufotografuota Los Andžele su nemenku lagaminu ir šilta striuke (vėliau paaiškėjo, kad tai nebuvo dramatiškas išėjimas iš bendrų su Bradley namų Pacific Palisades, o darbo kelionė į Islandiją.).

Gegužės pabaigoje Bradley ir Irina dar buvo įamžinti su dukra Lea vaikštinėjantys Los Andžele (reportažai iš tokių pasivaikščiojimų buvo įprastas poros būdas įrodyti, kad jiems viskas gerai). O paskui diena po dienos rodėsi informacija arba apie Irinos profesinę veiklą, arba kad jų santykiai su Bradley kabo ant plauko, dar vėliau – visai atvirai – kad tarp jų viskas baigta.

Nei vienas, nei kitas niekada nedaugžodžiavo apie tarpusavio santykius, todėl ir apie skyrybų priežastis galima tik spėlioti. Akivaizdu tik tai, kad pora po ketverių metų sugebėjo taikiai ir neskalbiant savo skalbinių viešai išsiskirti bei susitarti dėl mažylės Lea globos.

Naujausi straipsniai