Irina Shayk – apie santykių baigtį: „Kartais du puikūs žmonės – nebūtinai puiki pora“

Irina Shayk/PICTUREPARK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-30 14:26
Naujame, itin atvirame britiško „Vogue“ numeryje supermodelis Irina Shayk pirmą kartą prakalbo apie skyrybas su aktoriumi Bradley Cooperiu.

Praėjusį birželį santykius su ilgamečiu patrneriu ir jųdviejų dukros tėvu Bradley Cooperiu nutraukusi manekenė Irina Shayk prispažino, jog pasikeitęs gyvenimas kol kas – visiškai išsibalansavęs.

„Sunku rasti pusiausvyrą tarp keleto savo skirtingų rolių. Nelengva rūpintis Lea vienai, būti dirbančia mama ir šeimos išlaikytoja“, – kalbėjo Irina.

Moteris apie buvusį mylimąjį atsiliepė gražiai, tačiau laiką su Bradley apibūdino kaip suteikusį net tik palaimingų akimirkų, bet ir skaudžių išgyvenimų.

„Manau, jog kiekvienoje partnerystėje yra taip, kad parodai ne tik pačias geriausias, bet ir blogiausias savo puses. Tokia žmonių prigimtis. Kartais du puikūs žmonės – nebūtinai puiki pora. Esu su be galo laiminga, kad galėjau išgyventi viską, ką išgyvenome su Bradley. Gyvenimas be „B“ – nauja pradžia.“

Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.
Irina Shayk ir Bradley Cooperis / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad po skyrybų tiek Bradley, tiek Irina pasiliko gyventi Niujorke ir dukros globa dalijasi. Anot su jais bendravusių šaltinių, dėl atžalos vienas su kitu tėvai nusprendė nekariauti ir opų klausimą išsprendė ramiai bei civilizuotai. Kiek laiko kas mėnesį Lea praleidžia su savo mama ar tėčiu, priklauso nuo Irinos ir Bradley darbų grafiko.

Nei romano pradžioje, nei tada, kai 2016-ųjų pabaigoje ant Irinos piršto sužibo įspūdingas žiedas, nei laukdami pirmagimės ar po skyrybų, viešai pora apie savo santykius nekalbėjo. Toks atviras Irinos interviu – pirmasis. 

Naujausi straipsniai