Irenos Starošaitės žavesys atsiskleidė mados fotosesijoje

Irena Starošaitė / R. Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 17:22
Artėjant gražiausioms žiemos šventėms žinoma atlikėja Irena Starošaitė savo gerbėjams parengė ne vieną siurprizą. Dainininkė ruošia jaukias šventines programas, netrukus pristatys savo naująją dainą, be to, tapo ir mados fotosesijos veidu.

I. Starošaitė prisipažino, kad pozuoti mados fotosesijai jai teko pirmą kartą. Vertinanti patogius ir praktiškus rūbus, Irena sutiko dalyvauti kailių ir odos mados namų „Eksa“ fotosesijoje.

„Pirmenybę teikiu judesių nevaržantiems ir praktiškiems drabužiams, nes dažnai tenka praleisti laiką automobilyje, tad mano spintoje ilgų kailinių nerastumėte. Mieliau renkuosi trumpą patogią odinę striukę arba kailinę liemenę. Na, o kailiniai aksesuarai, man regis, visuomet papildo ir sušildo kiekvienos moters stilių“, – sakė dainininkė, galinti pasigirti ne tik nepriekaištingu stiliaus pojūčiu, bet ir puikia figūra. Amžiui nepavaldi atlikėja savo geros išvaizdos receptu vadina linijinius šokius. „Tai ir malonus laiko praleidimas, ir geros nuotaikos užtaisas, ir azartas, kai dalyvauji varžybose,” – įsitikinusi I.Starošaitė, dalyvavusi ir laimėjusi ne vienas linijinių šokių varžybas.

R. Valiulio nuotr.
R. Valiulio nuotr.

Fotografui Robertinui Valiuliui žinoma atlikėja mados fotosesijai pozavo poilsio ir pramogų centre „Belmontas“. Dėl I.Starošaitės prigimtinio žavesio tik iš natūralių žaliavų sukurti drabužiai bei aksesuarai fotografo nuotraukose atsiskleidė unikaliais rakursais. Modeliui makiažą kūrė akademijos „Makeup Secrets“ vadovė Rasa Sinkevičiūtė, o šukuoseną – šios akademijos plaukų meistrė Aleksandra Podleckaja.

„Irena – itin elegantiška, visada pasitempusi, nestokojanti išorinio ir vidinio žavesio, moteris“, – kodėl naujos kolekcijos fotosesijos veidu pasirinko būtent šią atlikėją, paaiškino Lena Vitkauskienė, prekės ženklo „Eksa“ drabužių kūrėja.

R. Valiulio nuotr.
R. Valiulio nuotr.

Kaip pasakojo L. Vitkauskienė, šiųmetė mados namų kolekcija – linksma, spalvinga, pritaikyta permainingiems orams. Be viršutinių drabužių gausu ir plisuotų sijonėlių, originalių suknelių, taip pat kailinių kuprinių bei įvairiausių kitų aksesuarų.

„Kailinius paltus įprasta matyti vienspalvius, klasikinių spalvų, tačiau šioje kolekcijoje derinami įvairesni, drąsesni atspalviai, kitoniški raštai, naudojamos aplikacijos, kašmyro medžiaga. Šios idėjos ir inspiravo kolekcijos pavadinimą – „Žiemos išdaigoms“, – sakė kūrėja, kurianti skoningoms, elegantiškoms moterims, vertinančioms neperkrautą, saikingą stilių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai