Irenos Starošaitės naujienos: koncertai Kanadoje ir naujas retro albumas „12 meilės melodijų“

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 16:14
Šis ruduo Irenos Starošaitės gyvenime kupinas naujų spalvų. Dainininkė išbando jėgas televizijos projektuose, koncertuoja užsienyje, o visai netrukus pasirodys naujas albumas „12 meilės melodijų“.

Irena šiuo metu kartu su Žilvinu Žvaguliu vieši Kanadoje, kur rengė savo koncertą Toronte. Spalio 15 dieną jų laukia pasirodymas Kalgaryje, o grįždami namo atlikėjai aplankys ir Londono miestą – čia spalio 21,22 dienomis įvyks dar keletas koncertų.

Kol atlikėja lanko tautiečius, gyvenančius svečiose šalyse, darbai Lietuvoje taip pat nestovi vietoje – visai netrukus pasirodys naujas Irenos Starošaitės albumas „12 meilės melodijų“, kurį atlikėja prekyboje išvys tik grįžusi į gimtinę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėjos gerbėjai, kurie nepraleido progos apsilankyti metų pradžioje vykusiuose koncertuose, jau turėjo galimybę susipažinti su naujuoju Irenos Starošaitės įvaizdžiu. Retro stilius žymiajai atlikėjai artimas iki širdies gelmių – su šiuo amplua ji labiau nei bet kada spinduliuoja moterišku žavesiu ir toliau žiūrovus stebina savo neblėstančia energija.

Būtent metų pradžioje įvykęs koncertinis turas ir įkvėpė atlikėją naujiems darbams – pasirodysiantis albumas yra ilgo ir nuoseklaus darbo vaisius, kuris Irenos Starošaitės dainų gerbėjams leis dar kartą iš naujo atrasti mėgstamiausius dainininkės kūrinius visiškai kitokiame, retro stiliuje.

Kokių naujienų iš žavingosios atlikėjos sulauksime po kelionės, galima tik spėlioti, tuo tarpu šiuo metu nekantraujantys įsigyti naujausią Irenos Starošaitės albumą „12 meilės melodijų“, jau gali jo ieškoti prekybos vietose arba zuzishop.lt elektroninėje parduotuvėje.

Šiame albume gerbėjai išgirs tokius kūrinius kaip „Nubudom per vėlai“, „Saulė leidžias“, „Mažytė mūsų paslaptis“ ir daugelį kitų visiems puikiai pažįstamų Irenos Starošaitės kūrinių, kurie suskambės tarsi atgimę iš naujo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai