Irenos Matijošaitienės sesuo Nijolė sesers žūties aplinkybes aiškinosi su ekstrasensu Maksimu Gordijievu

Nijolė Matjošaitienė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-02 14:41
BTV laidoje „Yra kaip yra“ – žymiausio Ukrainos ekstrasenso Maksimo Gordijievo ir neseniai tragiškai namuose žuvusios Irenos Matijošaitienės sesers Nijolės akistata. Nijolė ir Irena – panašios kaip du vandens lašai. Panašūs veido bruožai, tokio pat smulkaus sudėjimo, panašios šukuosenos.

„Niekada netikėjau ekstrasensais ir jais nesidomėjau. Gal dėl to, kad viskas buvo gerai. Atsitikus nelaimei, mano nuomonė pasikeitė. Vienoje laidoje pamačiau Maksimą, žiūrintį į mano sesers nuotrauką. Jis apie ją gana nemažai pasakė“, – apie savo pirmąjį susidomėjimą ekstrasensais papasakojo Nijolė.

„Mane įtikino tie dalykai, kuriuos pasakė Maksimas, kuriuos galėjo žinoti tik tai artimi žmonės. Supraskit, kai nebėra artimo žmogaus sekančią dieną, yra toks šokas... O jis kalbėjo tarytum jos asmeniu“,– apie skaudžią netektį atviraus I. Matijošaitienės sesuo. 

Nijolė prisipažino, jog ne kas kitas, o Maksimas ją perspėjo apie tai, kad pasigirs kalbos, jog dėl sesers Irenos žūties kaltas jos vyras Visvaldas Matijošaitis. „Irena prašė Maksimo perduoti, kad tai netiesa“, - prisimins Nijolė. 

Nijolė sako niekada neabejojusi, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas, bet iš Maksimo gavo dar vieną patvirtinimą: „Maksimas mane įtikino: viską ką pasakojo apie mano seserį, buvo tiesiai į dešimtuką“.

Ką apie savo seserį sužinojo Nijolė? Ką apie I. Matijošaitienės žūtį papasakos garsiausias ukrainiečių ekstrasensas M. Gordijievas? Daugiau detalių – laidoje „Yra kaip yra“ šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai