Irena Starošaitė prisiminė vaikystę: troleibuse žmonėms demonstruodavo akrobatinius sugebėjimus

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-09 10:17
Energingoji dainininkė Irena Starošaitė visuomet užburia ne tik savo balsu ir nuoširdžiomis dainomis, bet ir šokio judesiais. Dabar jos gyvenimas sukasi jau ne tik apie dainavimą. Irena dalyvauja ir skina laurus tarptautiniuose linijinių šokių konkursuose.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi Irena Starošaitė prisipažino, kad gyvenime elgiasi taip, kaip jai lėmė zodiako ženklas – svarstyklės. „Aš į kiekvieną koncertą nusivežu daugiau suknelių negu man reikės, nes prieš koncertą dar galvoju, svarstau, kurią reikės apsivilkti“. Paklausta, kiek dabar turi suknelių, Irena tik nuleidžia akis: „nemačiau... šiaip dabar drabužinė jau gadina nuotaiką“, – sako Irena.

I. Starošaitė laidos vedėjams atskleidė nuo pat mažens buvusi artistė: „Jeigu troleibuse kas nors paprašydavo, kad padaryčiau, parodyčiau ką nors, aš galėdavau padainuoti kokią čigonišką dainą, man labai čigoniška muzika patikdavo. Tada aš padarydavau tiltelį, špagatą. „Tu lankei kažką ar tavo kūnas tiesiog buvo natūraliai lankstus?“, – pasidomėjo Justinas Jankevičius. „Buvo minčių lankyti ką nors, bet aš tuomet buvau tokių netinkamų apimčių“, – atskleidė Irena.

Laidoje „Gero vakaro šou“ netrūks ir staigmenų Irenai bei žiūrovams – pamatysite filmuotą medžiagą iš Irenos karjeros pradžios ir jos vaikystės nuotraukų. O tuomet Irenai teks įveikti laidos vedėjų parengtą šokių iššūkį ir nusifilmuoti improvizuotoje makiažo pamokėlėje. Kaip jai seksis, pamatysite jau šį vakarą 20 valandą per TV3. Taip pat laidoje „Gero vakaro šou“ dalyvaus talentinga septynerių metų jojikė Augustė, kuri ant žirgo sėdo būdama vos trejų metų ir jau pradėjo skinti laurus. Augustę pristačiusi Karolina Meschino taip pat pabandė pajodinėti ir pripažino, kad tai anaiptol ne taip lengva, kaip galėtų atrodyti.

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai