Irena Starošaitė du žinomus vyrus viliojo įtartinu grybu

Irena Starošaitė, Marius Jampolskis ir Andrius Butkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Niekam ne paslaptis, kad skandalai persekioja žinomus žmones. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip dainininkė Irena Starošaitė aktoriui Mariui Jampolskiui ir šokėjui Andriui Butkui siūlo įtartiną grybą.

„Ar tai galėjo būti haliucinogeninis grybas?“, – antakius kilnojo komisija. Pasirodo, tai tebuvo trijulės naudojama butaforija projekto „Trys muškietininkai“ scenoje. Trio taip savo pasirodymu prisiminė hipių laikus ir kadaise klestėjusius „The Beatles“ grupės narius Paulą McCartney ir Johną Lennoną bei pastarojo mylimąją Yoko Ono.

Marius Jampolskis / Stop kadras

„Grybukai? Ką čia pasakoti apie tuos grybukus. Tais laikais juk buvo visiška laisvė“, – juokėsi šio trijulės pasirodymo sumanytojas ir režisierius, aktorius M.Jampolskis. Jis tikino, kad tai buvo tiesiog vizuali priemonė, o haliucinogeninį grybuką atstojo paprasčiausias pievagrybis.

Anot Y.Ono vaidmenį atlikusios Irenos, šis pasirodymas jai – vienas sudėtingiausių: „Projekto tema – „Istorijos, pakeitusios pasaulį“, todėl ir pasirinkome „The Beatles“ narius bei J.Lennono mylimąją. Šios asmenybės paliko ryškų pėdsaką muzikos istorijoje ir jau tapo klasika. Nors temos sumanymas, šovęs į galvą Mariui, ir jos išpildymas man buvo itin sunkus.“

Trijulės pasirodymą režisavo Marius Jampolskis. Pasirodymui jie pasirinko legendinius kūrinius „Imagine“ ir „Hope of Deliverence“. 

Marius Jampolskis / Stop kadras

„Niekam nekyla klausimas, ar bitlai pakeitė pasaulį. Žinoma, pakeitė. Jie prisidėjo prie seksualinės revoliucijos pasaulyje, prie muzikos istorijos. Kurdamas pasirodymą norėjau pabrėžti vėlyvosios jų kūrybos etapą, kai J.Lennonas atsiskyrė nuo grupės. Dėl to kalta, ne paslaptis, Y.Ono. Taip pat norėjome parodyti ir vėlyvąjį P.McCartney karjeros etapą. Kaip mums pasisekė, žiūrovai pamatys sekmadienį“, – pasakojo M.Jampolskis.

Trijulės pasirodymas:

I.Starošaitė atsidūrė lovoje su A. Butkum?!

Šį sekmadienį specialiame TV3 muzikiniame šou „Trys Muškietininkai“ I. Starošaitė, M. Jampolskis ir A. Butkus prisimins hipių laikus ir grupę „The Beatles“!

Posted by TV3 televizija on Tuesday, 15 March 2016
Skaitykite daugiau