Irena Starošaitė dainai „Saulė leidžias“ suteikė naują skambesį

Irena Starošaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-18 17:16
Dainininkė Irena Starošaitė gerbėjams parengė muzikinę dovaną – atnaujino ir pristatė kiek kitaip suskambėjusią dainą „Saulė leidžias“. Atlikėja šypsosi – su nekantrumu laukia artėjančių koncertų ir tikisi dainuoti šį kūrinį kartu su savo gerbėjais.

Irena džiaugiasi, kad po ilgos pertraukos atlikėjai pagaliau gali grįžti į sceną ir vėl koncertuoti. I.Starošaitė neslepia, kad puikūs vasariški orai ir besipildantis koncertų grafikas ją labai džiugina.

„Metus laiko nedainavau gyvai savo publikai. Džiaugiuosi bent tuo, kad galėjau sudalyvauti  realybės šou „Burbulas“ ir vėl „užsivesti“ naujiems darbams, iššūkiams“, – sako atlikėja.

I.Starošaitė pasakoja, jog karantino metas turėjo ir teigiamą pusę – suteikė galimybę atlikėjai peržvelgti savo kūrybą. 

„Supratau, jog labiausiai per šį laikotarpį pasiilgau savo senų, gerų dainų. Viena iš jų, prieš 25-erius metus sudainuota, mano vizitine kortele tapusi, daina  „Saulė leidžias“. Be šio kūrinio tiesiog  nebegaliu įsivaizduoti savo koncertų, todėl nusprendžiau jį atnaujinti ir pristatyti kitoje nuotaikoje. Tikiu, kad šią puikią vasarą mes visi susitiksime ir sudainuosime jį kartu“, – pasakoja dainininkė. 

Naujausi straipsniai