Irena Starošaitė atvirai apie santykius su Žilvinu Žvaguliu: „Jam negalima nurodinėti, reikia visada tartis“

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-04 12:45
Energingoji Irena Starošaitė ir charizmatiškasis Žilvinas Žvagulis laikoma viena gražiausių ir tvirčiausių pramogų pasaulio porų. Šie metai jiems ypatingi – pora mini ne tik kartu scenoje praleistų 25-erių metų sukaktį, bet ir solidų bendro gyvenimo jubiliejų – Irena ir Žilvinas kartu jau 20 metų.

TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ Irena sutiko duoti labai atvirą ir jautrų interviu, kurio metu prisiminė pažinties su Žilvinu pradžią ir jųdviejų margą bei vingiuotą bendro gyvenimo kelią. I. Starošaitė taip pat atvirai prabilo, ką išgyvena šiuo metu, kai namus paliko jos ir Žilvino vienintelis bendras vaikas.

Kuomet Irena susipažino su Žilvinu, jai tebuvo 19-iolika. Žinoma moteris dar ir šiandien puikiai atsimena skambutį, pakeitusi jos gyvenimą – savo gimtadienio dieną ji sulaukė paties Ž. Žvagulio kreipimosi su kvietimu prisijungti prie jo tuometinių muzikinių projektų. Visgi pradžia nebuvo lengva – Žilvinas ir tuometinė jo žmona Regvita, dirbusi Ž. Žvagulio koncertinių programų choreografe, jaunai dainininkei buvo itin reiklūs.

„Regvita buvo reikli ir griežta, ji sakė – dainininkė scenoje turi judėti labai gerai. Iš tiesų, jie abu buvo labai reiklūs: priaugu svorio – nurėžia atlyginimą, praleidžiu repeticiją – kitos nuobodos sulaukiu“, - apie nelengvą karjeros pradžią prisimins Irena.

Jausmai tarp Irenos ir Žilvino užgimė toli gražu ne iš karto. Pasak žinomos dainininkės, iš pradžių jie buvo tik kolegos, tačiau gyvenimas ir muzikos magija galiausiai juos suvedė į porą.

„Kai susipažinome, jis man buvo toks bizūnas. Žvilgsnis toks, kad jei ką nors pasakys, tai nors po žeme prasmek. Po to jo gyvenime jis sulaukė smūgio ir kažkaip netyčia viskas tarp mūsų prasidėjo savaime. Galiausiai jis atėjo ir paklausė, ar priimčiau jį į savo gyvenimą“, - pirmąjį Žilvino žingsnį santykių link laidoje „Raudonas kilimas“ prisimins I. Starošaitė.

Šiandien Irena ir Žilvinas mini itin svarbius – tiek bendros karjeros, tiek gyvenimo – jubiliejus ir yra tituluojami viena tvirčiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų. Tačiau Irena atvira – santykiuose būta tikrai visko. Kai vyras toks uraganas, kaip Ž. Žvagulis, jai nelieka nieko kito, tik kaip būti ramybės ir švelnumo atsvara šeimoje.

„Gyvenime jis stipresnė asmenybė. Jam neturi nurodinėti, turi visada tartis, jo nuomonės paklaust. O aš esu žymiai ramesnis žmogus. Mano vardas juk reiškia taiką, aš turiu ją nešti“, - pasakos dainininkė.

Vos prieš kelis mėnesius vienintelis Irenos ir Žilvino sūnus Vakaris paliko gimtąjį lizdą ir išvyko studijuoti į Londoną, todėl Irenai teko dar vienas nemenkas išbandymas – susitaikyti su ištuštėjusiais namais. „Tuščias lizdas“,- laidoje graudinsis žinoma moteris.

Tačiau pasiduoti liūdesiui ir ilgesiui – ne Irenos būdui. Ji ne tik aktyviai koncertuoja, moko šokti linijinius šokius, bet kartu su vyru ėmėsi naujo verslo – garsi pora ėmė kepti šakočius.

„Trūksta vaiko namuose, bet trūksta ir laiko dabar dienoje“, - apie užimtą kasdienybę laidoje pasakos Irena.

I.Starošaitę žmonės žino jau daugybę metų, tačiau pažiūrėjus į moterį, atrodo, jog laikui jos išvaizda nepavaldi. Žinoma moteris laidoje atvirai papasakos, kaip ji save puoselėja. Ir nors atrodo, kad Irenai nėra kuo skųstis, laidoje ji atskleis, su kokiomis išvaizdos problemomis ji kovoja visą gyvenimą.

Pasirodo, visa gyvenimą Irenai rūpesčių kelia jos plaukai, o su laiku ant veido atsirado pigmentinių dėmių. Laidoje moteris atskleis, kokių priemonių neseniai ėmėsi, kad įveiktų šias bėdas. Moteris atvirai papasakos, jog save nusprendė patikėti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ profesionalams.

„Nėra pasiteisinimo blogai atrodyti ir visai nesvarbu, kiek tau metų. Reikia įsimylėti save, rūpintis savimi. Tada tai darys ir kiti. Noriu priminti ir vyrams, kad nuo jų priklauso ir moters savijauta, ir išvaizda. Nes moterys yra kaip gėlės – vyrų nuskintos jos negali būti pamerktos į purviną vandenį“, - mano I. Starošaitė.

Kokių kuriozų būta Irenos ir Žilvino gyvenime? Kaip scenos uraganą Ž. Žvagulį namuose tramdo I. Starošaitė? Kokie jausmai užplūdo garsią porą, kai jų namus paliko už tūkstančių kilometrų studijuoti išvykęs vienintelis jųdviejų sūnus? Atsakymai į visus klausimus ir dar daugiau – jau šiandien, 18.00 val. laidoje „Raudonas kilimas“.

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val. per TV3!

Naujausi straipsniai