Irena Starošaitė atskleidė dar vieną savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama 14 metų

Irena Starošaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-14 10:44
Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas. Ir nors į šou ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia – ji lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.

Daugelis Ireną žino kaip įspūdingo balso savininkę, tarptautinių konkursų nugalėtoją ar net ne vieną apdovanojimą pelniusią linijinių šokių gerbėją. Bet kas galėjo pagalvoti, kad didžiulę aistrą ji jaučia ir įvairiems statybų darbams, kuriuos pati juokais vadina rankdarbiais? 

Laidoje „Gero vakaro“ šou apsilankiusi I.Starošaitė pasakojo, kad namuose, o ypatingai – per karantiną, kai nebegali dainuoti – ji įvairiausiais darbais užsiima pati.

„Aš galvoju, kad jeigu nėra darbo balsui, bet yra rankoms, tai irgi smagu. Užsiiminėju rankdarbiais“, – sakė ji.

Mindaugas Stasiulis ir Irena Starošaitė / TV3 nuotr.
Mindaugas Stasiulis ir Irena Starošaitė / TV3 nuotr.

Tiesa, toks pomėgis dainininkės kelyje kol kas ir lieka tik papildomu užsiėmimu. Irena teigė, kad privačių užsakymų dar nepriima, tačiau naujoje Žilvino studijoje, kurioje bus ir ofisas, ir muzikos, ir poilsio zona, vieną sieną ji išklijavo plytelėmis.

Dainininkė pasakojo, kad tokį ne visiems žinomą savo talentą jai teko išnaudoti todėl, kad statybininkų neįmanoma prisikviesti nedideliems darbams. Negana to, pasirodo, kad kai reikia, Irena plyteles klijuoja jau ne pirmąkart: „Būdama 14 metų irgi virtuvę paėmiau ir išklijavau. Ir viskas laikėsi.“

Irena Starošaitė / TV3 nuotr.
Irena Starošaitė / TV3 nuotr.

„Gero vakaro šou“ laidoje Irena parodė ir tai, kaip gerai žino lietuviškas dainas – su Justinu ir Dijora žinoma moteris stojo į kovą. 

Ką dar sugeba talentingoji I.Starošaitė, pamatysite trečiadienį 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!

Irena Starošaitė laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Irena Starošaitė laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Naujausi straipsniai