Irena Serapinienė pristatė šventinę „Sirena“ rankinių kolekciją

„Sirena“ rankinės
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 15:03
Ryškios ir pastelinės, spalvingos ir ramių tonų – naujos ir išskirtinės „Sirena“ rankinės puikiai tinkančios šventiniam vakarui ar kiekvienai dienai. „Ilgametė patirtis ir įsiklausymas į klienčių poreikius, leidžia kurti ilgamžius ir itin aukštos kokybės gaminius. Jau 24 metai „Sirena“ rankinės ištikimai keliauja kartu su moterimis“, – naują kolekciją pristato Irena Serapinienė.
Dabar po truputį įžengiame į 25 „Sirena“ istorijos metus.

Prasideda smagus švenčių laikotarpis, jis pilnas šventinių renginių, linksmų vakarėlių ir malonių susitikimų su draugais. „Sirena“ paruošė nedidelių dailių rankinių modelių, kad palengvintų pasiruošimą šventiniam laikotarpiui. Tai įvairių odos rašto rankinės, kurios išsiskiria savo faktūra bei spalvų deriniais. Toks aksesuaras padeda lengvai ir greitai sukurti šventinį stilių.

„Sirena“ rankinės / Nuotr: Dmitry Zemenkov ir Alius Koroliovas
„Sirena“ rankinės / Nuotr: Dmitry Zemenkov ir Alius Koroliovas
Džiaugiamės, kad klientės vis drąsiau renkasi ryškias spalvas, fotosesijoje vyrauja įvairių atspalvių žalia, ciklameninė, raudona.


Taip pat keletas modelių pagaminta iš sidabrinės spalvos odos, kuri šiek tiek žėri, blizga, o šis efektas iškart sukuria šventinę nuotaiką ir papildo jūsų šventinį stilių. Tarp kitko, sidabrinės rankinės puikiai tinka ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir kasdienai – juk norisi atrodyti stilingai ir išskirtinai kiekvieną dieną!

„Sirena“ rankinės
„Sirena“ rankinės
Naujuose modeliuose matomi ir tamsesnių spalvų  raštai – tai įvairių rusvų spalvų deriniai, juodos spalvos rankinės bei pilki atspalviai. Šių spalvų ir faktūrų sąveika visada atrodo elegantiškai ir yra lengvai derinama su kitomis spalvomis.


„Naujus rankinių modelius kūrėme kartu su dukra Inga. Džiaugiuosi, kad jai įdomu idėjas realizuoti kuriant rankines. O kai abi sujungiame savo jėgas, gimsta dar daugiau  idėjų,  jas greičiau galime paversti realybe naujuose „Sirena“ modeliuose", - džiaugiasi Irena Serapinienė.

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai