Irena Matijošaitienė neslepia – ji savo vyrui atrodo per liesa

Irena Matijošaitienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-26 15:48
Viena turtingiausių Lietuvos moterų, verslininkė Irena Matijošaitienė (53) nevengia ekstravagantiškos aprangos. Šią savaitę vykusiame Audronės Bunikienės kolekcijos pristatyme moteris pasirodė apsitempusi itin prigludusias tampres.

Irenos Matijošaitienės kojos traukė ne vieno vyriškio akį. Paklausta, kaip jai pavyksta išsaugoti paauglišką figūrą, moteris tikino, kad tai puikių genų kaltė. „Neturiu valios laikytis dietų. Nors ir sunku patikėti, aš valgau daug ir viską“, – tikino I.Matijošaitienė.

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

Verslininkė atskleidė, kad būdama 161 centimetrų ūgio, ji sveria viso labo 50 kilogramų. „Aš tokia nuo aštuntos klasės. Augau, užaugau, pagimdžiau du vaikus, o mano svoris nė kiek nepakito“, – džiaugėsi Irena. Tačiau moteris pridūrė, kad jos vyras Visvaldas Matijošaitis nuolat priekaištauja dėl per mažo svorio ir netgi liepia daugiau pavalgyti.

„Vyras visą laiką svajojo, kad jo žmona būtų pilnesnė. O aš jam tuomet atsakau, kad aš visada svajojau, jog mano vyras būtų aukštas juodaplaukis ir ne plikas, bet gyvenimas pasišaipo iš tokių dalykų“, – šmaikštavo I.Matijošaitienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai