Įrašu apie patyčias pasaulį sujaudinęs 11-metis Q.Baylesas gavo vaidmenį Holivude

Quadenas Baylesas / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Viso pasaulio širdis sujaudinęs 11-metis Quadenas Baylesas pasirodys Holivudo kino juostoje. Po to, kai internete pasklido jo vaizdo įrašas, kuriame berniukas vaikų prašo liautis iš jo tyčiotis, jis pritraukė garsenybių dėmesį. Vienas tokių žmonių – režisierius George'as Mileris, pasiūlęs berniukui suvaidinti jo prodiusuojamame fime.

Quadenas Baylesas, kurio kova su patyčiomis sujaudino visą pasaulį, pasirodys naujausioje populiarios „Mad Max“ (liet. „Pašėlęs Maxas“) filmų frančizės dalyje, skelbia dailymail.co.uk.

Režisierius George'as Mileris paskyrė vienuolikmečiui nedidelį vaidmenį savo būsimame filme „Furiosa“, kuris pasirodys 2024 m.

George'as Mileris / Scanpix nuotr.

Jame bus pasakojama baisiosios herojės Furiosos, kurią ankstesniame filme suvaidino aktorė Charlize Theron, priešistorė.

Režisierius G.Mileris interviu „Good Weekend“ atskleidė, kad Quadenui vaidmenį jis nusprendė skirti po to, kai berniuko motina Yarraka Bayles 2020 m. vasarį feisbuke paviešino jaudinantį sūnaus vaizdo įrašą.

ACT OF DWARFISM - The schoolboy, who has achondroplasia - the most common type of dwarfism - told his mother: 'Give me a rope, I want to kill myself.' Quaden Bayles has received support from around the world after his mother posted a video of him crying as he was bullied. Yarraka Bayles, from Brisbane, filmed her son Quaden crying in the car after she picked him up from school on Wednesday. #dwarf #dwarfism #Brisbane #quadenbayles #bullied

Posted by Be updated on 2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

Jame buvo matyti, kaip paveldima liga achondroplazija sergantis berniukas nevaldomai verkia ir prašo peilio, kad galėtų nusižudyti dėl mokykloje patirtų patyčių.

6 minučių vaizdo įraše M.Bayles sakė: „Ką tik pasiėmiau sūnų iš mokyklos, tapau patyčių liudininke, paskambinau direktoriui ir noriu, kad žmonės žinotų, kokį poveikį turi patyčios. Štai ką daro patyčios.

Ir jūs dar stebitės, kodėl vaikai žudosi. Stengiamės būti kuo pozityvesni, dalijamės tik svarbiausiais įvykiais... bet štai, kaip patyčios veikia devynmetį vaiką“.

Quadenas Baylesas / Soc. tinklų nuotr.

Žaibiškai išplitęs vaizdo įrašas patraukė viso pasaulio garsenybių dėmesį, kurios išreiškė palaikymą berniuko ir jo šeimos kovai su patyčiomis.

Holivudo superžvaigždė Hughas Jackmanas socialiniame tinkle „Twitter“ taip pat pakomentavo vaizdo įrašą, teigdamas: „Quadenai, tu esi stipresnis, nei žinai, drauge. Ir kad ir kas nutiktų, tu gali manimi pasiitkėti.“

Toliau aktorius ragino savo gerbėjus „būti gerais vieni kitiems“.

Hugh Jackman / Scanpix nuotr.

Kino juostoje netrukoje pasirodysiantis Q.Baylesas iki 2020 m. pabaigos netgi buvo populiariausias „Google“ vaikas Australijoje – jo vardo ieškojo daugiau naudotojų nei bet kurio kito jaunesnio nei 18 metų asmens.

Jis taip pat turi populiarią „TikTok“ paskyrą ir išgarsėjo instagrame. Pastarajame Quadeno anketa, kurią prižiūri jo šeima, naudojama įvairiems prekių ženklams reklamuoti.

Pasak „Instagram“ verslo atstovų, Quadenas gali uždirbti iki 2600 JAV dolerių už vieną reklamos įrašą platformoje.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Skaitykite daugiau