Ir vėl pokyčiai?! Kim Kardashian pasirinko neįtikėtiną plaukų spalvą

Kim Kardashian - ir vėl pasikeitusi / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-05 18:35
Amerikiečių realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (37) vėl nustebino savo išvaizdos pokyčiais.

Reperio Kanye Westo žmona ir dviejų vaikų – dukters North (4) bei sūnaus Sainto (2) – mama dabar plaukus persidažiusi žydra spalva.

Lyg būtų to maža, ji tai pabrėžia ir apranga. Štai prieš keletą dienų, išsiruošusi susitikti su draugais, Kim apsivilko žydros spalvos sportinio stiliaus eilutę. Tai buvo bliuzonas ir šortai. Spalvą net nėra tikslu įvardinti žydra, greičiau – tai jau kelerius metus ir interjere madingoji vadinamoji rūko spalva.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kim Kardashian – mėgdžiojimo objektas daugeliui pasaulio moterų. Net toms, kurios mano, kad realybės šou žvaigždės įvaizdis – toli gražu ne sektinas, nejučia perima kai kuriuos štrichus, nes Kim Kardashian turi didžiulę įtaką visai mados bei grožio produktų industrijai.

Panašaus atspalvio žydrais plaukais scenoje pasirodydavo Lietuvos dainininkė Monika Pundziūtė.

Tomo Kaunecko nuotr.
Tomo Kaunecko nuotr.

Tik štai su žydra spalva žaisti pavojinga – meistrai, o ir atidesnės savo išvaizdai merginos bei moterys žino, kad labai svarbu tinkamai suderinti plaukų ir veido odos atspalvius. Šaltesnių šalių šviesios odos gyventojoms neįprasti plaukų atspalviai dažnai tai nėra tinkamas pasirinkimas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai