„Inži“ kolekcijos pristatyme finaliniais modeliais tapo dvynės Eglė ir Agnė Radėnaitės

„Inži“ kolekcijos pristatymas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-02 18:09
Šilko audiniai, gėlių ir įvairiausių raštų motyvai, kryžius scenoje, 70 išskirtinių suknelių, būrys kviestinių svečių, trumpam iš susižavėjimo sulaikytas moterų kvėpavimas ir ovacijos: taip ketvirtadienio vakarą prasidėjo naujos „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymas, įkvėptas Italijos.

Pramogų arenoje vykusiame renginyje mados gerbėjai išvydo daugiau nei 70 išskirtinės elegancijos suknelių, skirtų vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

„Inži“ kolekcijos pristatyme finaliniais modeliais tapo dvynės manekenės Eglė ir Agnė Radėnaitės, kurias žiūrovai pasitiko garsiais plojimais.

Renginio metu susirinkusiems svečiams buvo pristatyti gražiausi moters gyvenimo momentai nuo jos gimimo iki vestuvių, po kurių, kaip teigia dizainerė Ingrida Žitkuvienė, slypi nežinomybė.

„Kiekviena moteris išgyvena skirtingus savo gyvenimo tarpsnius pradedant nepamirštamomis vaikystės svajomis ir nepažabojamu, nesutramdomu, pašėlusiu paauglystės laikotarpiu, švelniu moteriškumo sužydėjimu ir, galiausiai, paskutinio gyvenimo saulėlydžio laukimu... Kiekviena moteris turi savo istoriją, ji neša savo kryžių, kuris rodo jos gyvenimo kryptį, simbolizuoja apsaugą ir šventumą, visko pradžią ir pabaigą“ – sakė I.Žitkuvienė.

Pasak dizainerės, ši kolekcija padeda pajausti nuostabią moters gyvenimo liniją, kurią atskleidė daugiau nei 70 skirtingų suknelių modelių, pasiūtų iš prabangių, autentiškais „Inži“ raštais margintų audinių, dekoruotų šilkiniais žiedlapiais, kristalais ir nėriniais.  Šios kolekcijos suknelėse naudojama simbolika, kuri pristato naują „Inži“ prekinį ženklą, reiškiantį palaimą, saugumą ir sakrališkumą.

„Šiai kolekcijai yra panaudota tūkstančiai kristalų. Kiekviena nėrinio gėlytė buvo kerpama ir siuvama rankomis, o gėlytės jungiamos į raštus ir ornamentus“, – atskleidė Ingrida.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsipustę svečiai rinkosi į „Inži“ mados vakarą

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai