Invalido vežimėlyje pastebėto Eltono Johno atstovas ramina gerbėjus: jis tik susižeidė kulkšnį

Eltonas Johnas su sūnumi Zachary / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš pat šventes papapracai nufotografavo serą Eltoną Johną (68 m.) invalido vežimėlyje ir privertė sunerimti jo gerbėjus, tačiau dainininko gerbėjus suskubo nuraminti jo atstovas spaudai – Eltonui Johnui nieko rimto nenutiko.

Praėjusią savaitę Eltonas Johnas kartu su savo vyru Davidu Furnishu bei sūnumis Zachary ir Elijah buvo nufotografuotas Anaheimo mieste (Kalifornija) esančiame Disneilende, tačiau dėl neaiškių priežasčių dainininkas sėdėjo invalido vežimėlyje.

Kilusį nerimą tarp dainininko gerbėjų greitai išsklaidė jo atstovas spaudai, pranešęs, kad Eltonas Johnas tiesiog susižeidė kulkšnį prieš pat išvyką į Disneilendą ir invalido vežimėlis jam reikalingas tik laikinai.

„Tai nieko rimto. Eltonas susižeidė savo kulkšnį, bet nenorėjo nuvilti savo vaikų atšaukdamas kelionę į Disneilendą. Jis sveiksta“, – sakė Eltono Johno atstovas spaudai Murray Chalmersas, tačiau nepaaiškino, kaip dainininkas susižeidė.​

Eltonas Johnas su šeima Disneilende šventė savo sūnaus Zachary penktąjį gimtadienį – berniukas yra gimęs gruodžio 25-ąją. Išvykos į Disneilendą akimirkomis dainininkas pasidalijo ir savo „Instagram“ paskyroje, tačiau nė vienoje iš nuotraukų nematyti, kad jis sėdi invalido vežimėlyje.

And so the adventure begins......... @davidfurnish @disneyland #ShareTheLove

A photo posted by Elton John (@eltonjohn) on

Teacup madness @davidfurnish @disneyland #ShareTheLove

A photo posted by Elton John (@eltonjohn) on

Mickey hugs for Elijah @davidfurnish @disneyland #ShareTheLove

A photo posted by Elton John (@eltonjohn) on

It's a small world after all.... @davidfurnish @disneyland #ShareTheLove

A photo posted by Elton John (@eltonjohn) on

Skaitykite daugiau