Intymiems pojūčiams sustiprinti – orgazmo ir Priapo šūviai

Orgazmo ar Priapo šūvis gali būti puiki dovana mylimam žmogui Valentino dienos proga
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Papuošalai su deimantais, SPA malonumai, seksualūs apatiniai drabužiai, šokoladas, šampanas, raudonos rožės – tai turbūt populiariausios dovanos, kurias dovanoja mylimieji vienas kitam per Valentino dieną. Gal norite nustebinti savo mylimąją ar mylimąjį ir padovanoti kai ką netikėto ir nepamirštamo... stipresnius ir ilgiau trunkančius intymius pojūčius?

Kaip padidinti moterų ir vyrų libido, kalbamės su medicinos ir estetikos klinikos „Primum Estetica“ gydytojais: akušere ginekologe doc. dr. Daiva Bartkevičiene ir gydytoju urologu Algirdu Žalimu. 

Turbūt niekas nepaneigs, kad puikus seksualinis gyvenimas yra itin svarbus harmoningiems  santykiams, o įvairūs nutylėjimai ir nesutarimai, kurie prasideda miegamajame, anksčiau ar vėliau persikelia ir į kasdienybę. Ar į Jus dažnai kreipiasi moterys ir vyrai, kurie nėra iki galo patenkinti savo seksualiniu gyvenimu? 

D.Bartkevičienė: Manau, kad dar daugiau yra žmonių, kurie norėtų kreiptis, bet nedrįsta. Šiais laikais labai daug porų, ir ne tik vyresnio amžiaus, jaučia nepasitenkinimą savo intymaus gyvenimo kokybe, skundžiasi seksualiniu nuoboduliu ar kad nepavyksta pasiekti orgazmo.

Orgazmą kiekvienas patiria individualiai laiko atžvilgiu, tam įtakos turi ne tik fizinė, bet ir psichologinė jausena. Kartais partneriai dėl to jaučia nusivylimą, nepasitenkinimą, o tai anksčiau ar vėliau atsiliepia ir kasdieniam bendravimui, gyvenimo kokybei. 

A.Žalimas: Svarbiausia, kad šiandien yra priemonių, kurios padeda atnaujinti, pagerinti seksualinius pojūčius ir sugrąžinti pasitikėjimą savimi. Tiek vyrams, tiek moterims šią funkciją galima sustiprinti be jokių operacijų ir sudėtingų intervencinių procedūrų.

Vyrams tinkama ir patikima varpos funkcija intymiuose santykiuose atlieka svarbų vaidmenį. Jei sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, tai gali turėti įtakos žmogaus savigarbai ir sukelti didelę įtampą tarp partnerių.

Seksas žmogaus gyvenime yra labai svarbus, nereikia to neigti, gėdytis, o atsiradus bent menkiausiam nepasitenkinimui būtina apie tai kalbėti su antrąja puse ir ieškoti pagalbos. 

Gydytojas urologas Algirdas Žalimas

Kokia pagalba galima, kas padeda atgaivinti aistrą, sustiprinti pojūčius ir, žinoma, pagerinti  santykius? 

D.Bartkevičienė: Moterims siūloma orgazmo stiprinimo arba orgazmo šūvio, kuris dar kitaip vadinamas „O-Shot“, injekcine procedūra. Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio bei šalia esančius audinius. 

Po procedūros moterys patiria stipresnius ir dažnesnius orgazmus, padidėja intymios vietos natūralus drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas. Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių. 

A.Žalimas: Vyrų erekcijai gerinti siūloma „Priapo šūvio“ (angl. „Priapus Shot“) arba „P-Shot“ injekcinė procedūra. Ji pavadinta graikų mitologijoje derlingumo ir vaisingumo dievo, vyriškų genitalijų globėjo Priapo vardu. Po šios procedūros pagerėja varpos funkcija: geriau teka kraujas, padidėja ištvermė, patiriami stipresni pojūčiai, didesnis malonumas.

Kas tai per injekcijos? Kaip jos atliekamos?

D.Bartkevičienė: Tiek „O-Shot“, tiek „P-Shot“ procedūra prasideda nuo paprasto kraujo paėmimo iš rankos venos. Tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur paruošiama trombocitais praturtinta plazma (PRP). Ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas: moterims į klitorį, o vyrams į akytkūnį. 

Tai visiškai natūrali procedūra, kuriai nenaudojamos jokios papildomos medžiagos. Trombocitais praturtinta plazma pagaminama tik iš paties žmogaus kraujo, o jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka ir skatinamas sveiko audinio augimas.

Akušerė ginekologė doc. dr. Daiva Bartkevičienė

Ar procedūros skausmingos?

D.Bartkevičienė: Kaip ir minėjome, tai nechirurginės procedūros. Jos nėra skausmingos, nes prieš jas atliekant naudojamas nuskausminamasis tepalas. Procesas yra saugus ir natūralus, todėl nebūna jokių alerginių reakcijų, nemalonaus šalutinio poveikio. Intymi vieta kurį laiką gali būti jautresnė, kartais stebimas paraudimas ir patinimas, tačiau visi šie pojūčiai dingsta beveik per parą.

PRP injekcijos jau seniai naudojamos veido odos ir plaukų grožiui puoselėti, prieš daugiau negu dešimtmetį jos pradėtos naudoti ir genitalijoms atjauninti, pojūčiams sustiprinti. 

Jei esate viena iš daugelio moterų ar vienas iš daugelio vyrų, kurie jaučia sumažėjusį lytinį potraukį, ši injekcija gali būti būtent tai, ko reikia, kad aistra sugrįžtų. Injekciją galime atlikti tiek vienam iš partnerių, tiek abiem. 

O-Shot“ ir „P-Shot“ injekcijos atliekamos medicinos ir estetikos klinikoje „Primum Estetica“.  Geriausias būdas apie tai sužinoti daugiau – atvykti į specialisto konsultaciją ir užduoti Jums rūpimus klausimus. Orgazmo ar Priapo šūvis gali būti puiki dovana mylimam žmogui Valentino dienos proga, kuria abu partneriai mėgausis ilgą laiką.  

Skaitykite daugiau