Intriguojančioje fotosesijoje įsiamžinusi Deimantė Andriuškaitė laukia neeilinio gimtadienio

Deimantė Andriuškaitė / Brice Barrett nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-14 10:51
Ilgasis Joninių savaitgalis modeliui Deimantei Andriuškaitei (23) šįmet bus ypatingas – mergina su būriu draugu švęs vasarišką gimtadienį, kupiną netikėtumų, išskirtinių akcentų ir šiltos nuotaikos.

„Visada įdomu, kaip draugai mane nustebins. Juk jų dovanos – tai savotiška žinutė apie mane“, – su šypsena kalbėjo sukaktuvininkė.

Pernai muilo operų žvaigždės Mario Cimarro sužadėtinė su mylimuoju ir artimaisiais gimtadienį šventė restorane. Šįmet pokyliui ji parinko atvirą terasą, kurioje bus galima įgyvendinti visus vakarą paįvairinsiančius akcentus.

Brice Barrett nuotr.
Brice Barrett nuotr.

D.Andriuškaitė be mielų smulkmenų dovanų buvo gavusi ir skrydį oro balionu, ir riedlentę. Pastarąja ji praėjusią vasarą išmoko važinėti. Riedlentė, riedučiai, dviratis – šiltuoju metų laiku yra bene labiausiai modelio mėgiamos laisvalaikio praleidimo priemonės.

Šiuo metu biotechnologiją studijuojanti D.Andriuškaitė vis dar laiko egzaminus. Jų maratonas turėtų baigtis prieš pat gimtadienį.

Brice Barrett nuotr.
Brice Barrett nuotr.

„Iš pradžių nemaniau švęsti gimtadienio. Galvojau, jog šventę surengsiu tik kitąmet, kuomet sukaks 25-erį. Bet draugai, žinantys, jog pabaigusi studijas noriu išvykti gyventi į Ameriką, pokylio „išsireikalavo“, – pasakodama juokėsi šventės kaltininkė.

Prieš gimtadienį modelis įsiamžino ir intriguojančioje fotosesijoje, kurioje stengėsi paryškinti svarbiausią jos akcentą – pagal 3D technologiją sukurtas pėdkelnes.

„Stengiausi padaryti viską, kad jų nuotraukose nebūtų įmanoma nepastebėti“, – sakė D.Andriuškaitė.

Brice Barrett nuotr.
Brice Barrett nuotr.

Įprastai itin plonas pėdkelnes nešiojantis modelis pasakojo, jog vienas svarbiausių moteriškų atributų gali būti ne tik paryškinantis privalumus, bet ir pagerinantis savijautą.
„Kai viename dera ir mada, ir sveikata, neatkreipti dėmesio į tai tiesiog neįmanoma“, – patikino D.Andriuškaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai