Interneto žvaigždė ir juokdarys Timūras Augucevičius kraustosi į televiziją

Timūras Augucevičius / „Pix“ studijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-17 11:52
Prieš penkerius metus Lietuva sužinojo, kas yra Timūras Augucevičius – vaizdo siužetas „Atiduok modemą“ tapo tikra interneto sensacija ir buvo peržiūrėtas virš 107 tūkst. kartų. Dar šių metų pradžioje žaibišku greičiu išplito internetinis serialas „Važiavimai su Tadu ir Timūru“, kurio vienas idėjinių autorių – taip pat multitalentas Timūras.

Talentingas humoristas neliko nepastebėtas TV prodiuserių – jau rugsėjo 23 dieną 21.45 val. naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone startuoja autorinė T.Augucevičiaus laida „Žinių naujienos“.

„Pats laidos pavadinimas sufleruoja, kad juoksimės iš absurdiškos realybės. Šiame kalambūre – „Žinių naujienos“ – užprogramuota laidos specifika. Juoksimės iš visko. Jei atvirai, labiausiai iš tų dalykų, kurie, – tarsi viešos paslaptys – visi žino, kad įsišakniję, bet niekas nieko nedaro, kad keistųsi. Labiausiai norisi iš žmonių galvų išvaryti vergą, kuris trukdo save pilnai realizuoti“, – pasakoja Timūras.

„Žinių naujienose“ „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai išgirs absurdiškiausių naujienų: populiariausiai šalies jaunavedžių porai Oksanai Pikul ir Simui Jasaičiui bus pasiūlyta apsigyventi prabangiuose Valdovų rūmuose, Gintaras Einikis laidos kūrėjų manymu turėtų sugrįžti į Lietuvos krepšinio rinktinę – tam, kad išgąsdintų priešininkus, Premjerui Algirdui Butkevičiui bus pristatytas idealus verslo planas ir galiausiai atskleista, kaip galima dar labiau patobulinti Vilniaus viešojo transporto reformą.

Timūras pabrėžia, nors esame linkę save vadinti drąsia šalimi, mes vis dar priešiškai žiūrime į daugybę naujovių. „Žmonės jų paprasčiausiai bijo. Žinau, atsiras tokių, kurie sakys, kad juokiamės iš tų dalykų, iš kurių juoktis negalima. Bet aš jau dabar nesutinku. Manau, kad juoktis reikia iš visko. Šiandien yra labai svarbu mokėti ir leisti iš savęs pasijuokti. Tikiu, kad tai sveiko proto ženklas“, – tikina „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje debiutuojantis humoristas.

Pats T.Augucevičius save vadina multitalentu – sako, kad yra bandęs aktorystės, šokio meno, muzikos kūrimo, eilių rašymo, muzikinių vaizdo klipų ir laidų režisavimo, filmavimo ir montavimo bei daugybės kitų meno sričių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai