Interneto sensacija tapusi GJan po pusmečio repeticijų pakvies į pirmuosius koncertus

GJan / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-17 10:55
Milijoninių peržiūrų internete sulaukusi bene garsiausia nepilnamete atlikėja pernai tapusi GJan, po pusmečio repeticijų debiutuos didžiojoje scenoje. Gyvais „nelietuviško“ skambesio liudininkais tapsime vasaros pradžioje Vilniuje ir Kaune.

Socialinių tinklų virusu tapusi daina „Not Afraid“, klausytojų širdis įelektrinusi mergina balionų jūroje klipe „Tattoo“ – stipraus balso angliškai dainuojanti šiaulietė be jokio prodiuserių užnugario nustebino ne tik paauglius, bet ir muzikos žinovus. „Lietuvės balsas, priartėjęs prie užsienio kokybės“. „YouTube sensacija“. „Metų lietuviškos muzikos viltis“. „Nevienkartinis talentas“. „Lyginama su „The Cranberries“ vokaliste Dolores O‘Riordan“. Tokius komplimentus GJan žarstė apie muziką rašantys žurnalistai ir klausytojai.

Roko Jansono/Jansonas.lt nuotr.
Roko Jansono/Jansonas.lt nuotr.

Dainas kartu su draugu kūrusi ir apie koncertą gyvūnų globos organizacijoms paremti svajojusi jaunoji atlikėja buvo gerokai nustebusi, kai pernai jos dainos šovė į radijo stočių „topų“ viršūnes. Muzikos mėgėjai spėliojo, ar prie jos klipų nėra prikišę nagų užsienio prodiuseriai, tačiau paaiškėjo, kad tai – pačios GJan talento ir išmonės produktas.

„Svarbiausią vietą mano gyvenime ir užima muzika. Na, ir dar tie, kuriuos myliu“, –sako su užgriuvusiu populiarumu dar tik apsiprantanti jauna atlikėja.

Daugiau nei pusmetį atkakliai repetavusi, į kompaniją profesionalus pasikvietusi GJan jau šią gegužę bei birželį pasirodys didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Koncertuose ketinama stebinti nuoširdumu, muzikalumu bei kokybe. Kol kas neatskleidžiama, kaip atrodys GJan – gal su gitara, galbūt – sėdinti prie pianino, pasipuošusi savo mėgstama suvelta šukuosena ir stebinanti aktoriniais gabumais.

Išgirsite lietuvių ausyse jau nusėdusias „Not Afraid“ ir „Tattoo“, lyriškąją „Hypocrite“ bei naujas atlikėjos dainas. Koncertus apšildys šiemet T.Ė.T.Ė apdovanojimuose Metų hiphopo grupe pripažintas reperių duetas „Lilas ir Innomine“ su gyvo garso grupe.

Tikro ir stipraus GJan debiuto liudininkais galite tapti birželio 7 dieną Kaune, „Ryšių kiemelyje 837“, ir birželio 8 dieną Vilniuje, Menų fabrike „Loftas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai