Internetiniame „Eurovizijos“ balsavime triumfavę „The Roop“: „Nereikėjo net konkurso, kad mūsų šalis būtų pastebėta“

„Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ finalas./ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-11 13:00
Visas dainų konkurso naujienas pranešantis, nepriklausomas „Eurovizijos“ tinklaraštis wiwibloggs.com gegužės 11 d. paskelbė virtualaus balsavimo dėl šių metų konkurso favoritų rezultatus. Balsavime dalyvavo projekto gerbėjai iš viso pasaulio. Nugalėtojų vardas atiteko lietuviams „The Roop“.

Tinklaraščio wiwibloggs.com duomenimis „The Roop“ atiteko 121 eurovizinis balas. Antroje vietoje liko Bulgarijos (104 balai) atstovai, o trečioje – Šveicarijos (94 balai). 

Apie šią pergalę Vaidotui Valiukevičiui ir grupei pranešė pats tinklaraštis, organizavęs balsavimą. Pasveikino ir paprašė atsakyti į keletą klausimų. 

„Šitokie laimėjimai rodo pastebėjimą ir įvertinimą. Man labai džiugu, jog žmonės klausosi. Šiuo metu visus kviečiame šeštadienį per LRT žiūrėti mūsų koncertą. Tai – padėka tiems, kurie už mus balsavo ir norėjo pamatyti gyvai. Nenorėjome buitinio pasirodymo, todėl koncertą nufilmavome tuščioje arenoje – su didžiuliais ekranais, profesionaliu apšvietimu. Siekėme dar kartą priminti, kad „The Roop“ – svarbiausia kokybė“, – portalui Žmonės.lt sakė V. Valiukevičius.

Muzikantas teigė, kad „The Roop“, sulaukusi didžiulio dėmesio, niekur nedings. „Tai tik mūsų pradžia. Laukia daug įdomių ir smagių žinių. Neliūdėkime, o džiaukimės atėjusiu pavasariu, kad esame matomi. Juk net nereikėjo konkurso, kad mūsų šalis būtų pastebėta. Nustokime save nuvertinti ir supraskime, jog esame tokia pati pasaulio dalis, galinti padaryti labai daug“, – kalbėjo atlikėjas. 

Naujausi straipsniai