Internetinė laida „VIRAL‘as“ keliasi į televiziją, vedėjų duetą papildė aktorė

Vitalija Mockevičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-13 12:28
Neseniai startavusi internetinė laida „VIRAL‘as“ pateikė dar vieną staigmeną – prie vedėjų Mindaugo Papinigio ir Simo Stankaus prisijungė aktorė Vitalija Mockevičiūtė. Šią žinią paskelbę laidos kūrėjai turėjo ir dar kelias staigmenas žiūrovams.

„Internete sulaukę didžiulio susidomėjimo laida, skelbiame, kad „VIRAL‘as“ virsta televizine laida!“ – džiugiai paskelbė laidos prodiuserė Justina Dirsė ir šia proga kvietė visus pasivaišinti šalta mėlynių sriuba.

Pirmąją laidą TV3 televizijoje žiūrovai išvys jau rugsėjo pirmąją.

Prie laidos vedėjų prisijungusi aktorė Vitalija Mockevičiūtė juokavo, kad ji šiai laidai bus tarsi prieskonis, o pati, sulaukusi pasiūlymo tapti viena iš vedėjų, nedvejojo, tik iš pradžių pagalvojo, jog yra kviečiama į kulinarinę laidą.

„Mums jau sekasi gerai, o ateityje seksis dar geriau. Kadangi dirbu teatre, kalbėjimas man nėra naujiena. Kai pakvietė mane čia, išgirdusi pavadinimą „VIRAL‘as“, pamaniau, kad bus kulinarinė laida, o čia, pasirodo, receptai iš politikos, pramogų pasaulio“, – juokėsi aktorė.

Jai antrino ir neseniai prie Mindaugo Papinigio prisijungęs Simas Stankus: „Kalbėjimas – man nėra naujiena, tiesiog dabar būsiu labiau matomas, turėsiu pratintis prie tų kaitrių lempų. Mano gyvenime šios laidos vedimas – tai dar vienas nuotykis!“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Prisijungė ir Andrius Užkalnis

Laidos kūrėjai turėjo ir dar vieną naujieną – prie laidos kūrimo prisijungs ir žurnalistas Andrius Užkalnis, kuriam patikėta rašyti scenarijus.

„Man šis pasiūlymas buvo labai malonus, nes viską, ką darau, darau dažniausiai sėkmingai. Scenarijų rašymo dar nebuvau išbandęs, todėl tai bus įdomi patirtis“, – sakė A.Užkalnis.

Žmonės.lt primena, kad po M.Papinigo debiuto laidoje jis neva sulaukė aštrios A.Užkalnio kritikos.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt
Temos:
TV3 Aktualu

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama