Internete kritikuojama Hailey Baldwin sulaukė Selenos Gomez palaikymo

Selena Gomez ir Hailey Baldwin/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-24 12:01
Naują hitą „Lose You To Love Me“ išleidusi Selena Gomez nesitikėjo tokios beprotiškos savo gerbėjų reakcijos. Dauguma naują jos kūrinį, kur apdainuota Selenos ir kanadiečių dainininko Justino Bieberio santykių baigtis, interpretavo savaip. Tiesa, daugiausiai dėl šios dainos replikų sulaukė dabartinė Justino žmona, supermodelis Hailey Baldwin.

27-erių Selena Gomez savo naujausia daina priminė prieš keletą metų nutikusią situaciją, kai jai išsiskyrus su ilgamečiu draugu, dainininku Justinu Bieberiu, šis po dviejų mėnesių ėmė susitikinėti su modeliu ir dabartine savo žmona Hailey Baldwin.

Žinoma, ištikimiausi popatlikėjos gerbėjai tuojau suskubo dėl visko kaltinti Hailey, kuri po kūrinio pasirodymo net sulaukė grasinimų.  

Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.
Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.

Selena trečiadienio vakarą puolė taisyti situacijos ir vaizdo įraše, publikuotame socialinėje erdvėje, pareiškė, kad nepalaikys žmonių, žeminančių kitą moterį.

„Esu dėkinga už jūsų susidomėjimą, tačiau nepakęsiu kitų žeminimo ir neleisiu įžeidinėti kitos moters. Labai prašau jūsų vieni kitus suprasti, užjausti, būti gerais. Visai nesvarbu, kokia yra situacija. Iš įniršio nereikėtų sakyti dalykų, kurie ant liežuvio galo“, – kalbėjo Selena.

Didžiausios kritikos Hailey sulaukė po to, kai pasirodžius Selenos dainai, ji savo instagramo paskyroje pasidalijo nuotrauka, jog klausosi dainos pavadinimu „I‘ll Kill You“ („Nužudysiu tave“). Internautai pasidarė išvadas ir interpretavo tai tarsi Hailey grasinimą Selenai.

Selenos dainoje skamba štai tokios eilutės: „Tu mane atstūmei ir pakeitei po dviejų mėnesių. Tartum tai būtų labai paprasta. Privertei galvoti, jog to nusipelniau.“

Naujausi straipsniai