Internete plinta naujas iššūkis: žmonės dalijasi vaikystės nuotraukomis

Simona Albavičiūtė, Mantas Stonkus ir Algis Ramanauskas bei Andrius Užkalnis/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-23 08:00
Socialiniuose tinkluose savaitgalį pradėjo plisti naujas, į praeitį nukeliantis iššūkis. Žvaigždės bei visuomenės veikėjai dalijasi jaunystės ar vaikystės nuotraukomis.

Iššūkį priėmė rašytojas, žurnalistas Andrius Užkalnis, radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, komikas ir aktorius Mantas Stonkus, komunikacijos specialistė Julija Žižė, dainininkė Neringa Šiaudikytė, verslininkė Daina Bosas ir daugelis kitų. 

Vieni pasidalijo ne tik nuotraukomis nuotraukomis, bet ir savo anksteniais bei vaikystės išgyvenimais. Julija Žižė socialiniame tinkle paliko jautrią žinutę. 

„Mama, Tėti, su jūsų duota gyvybe aš pažadu visada rinktis pirmiausiai save, savo išjaustą gyvenimą iki visų mažiausių smulkmenų. Nuo šiol nė sekundės savęs neapgaudinėsiu. Išjausiu visa, kas tikra ir visa, kas išties daro mane laiminga. Čia mažiausiai ką galiu padaryti su didžiausia jūsų padovanota dovana man – GYVENIMU“, – rašė ji.

 

„Oi, kaip norėčiau dabar būt pas mamą ir tėtį, pasikuist po senas nuotraukų dėžes, pasijuokt, prisimint, kartu žiūrėti filmą apsikabinus... Kokie paprasti dalykai šiandien atrodo neįkainojamos vertės. Bet sąmoningumas nugali sentimentus ir poreikius, tikiuosi, ir jums taip pat. Ryt nuvešiu tėvams maisto, paliksiu už durų, per langą pagrūmosiu, kad niekur, apart savo kiemo, nekištų nosies ir lauksim visi draugiškai, nors ir per atstumą, šviesesnių laikų. Jie tikrai ateis“, – rašė televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė.

„Kad jau antrą dieną provokuojate, tai prašau – AŠ.

P. S. Antroje nuotraukoje – įsimintinas momentas visam gyvenimui. Tarybinis diedas morozas, bara mane prie visų vaikų už tai, kad blogai valgiau visus metus ir grasinasi neduoti dovanų.  Buvo laikai.
Paskutine foto – pionierka. Atsiprašau, buvo laikai, kai buvome priversti, o kaklairaščius vadinome silkėm“, - besidalydama prisiminimais rašė verslininkė Daina Bosas.

Ar atpažinsite žinomus žmones vaikystėje? Pasižvalgykite po galeriją. 

Naujausi straipsniai