Internete plinta ironiška „Slavka Channel“ daina „Emigrantai“ – apie lietuvių būdą svetur

Viačeslavo Mickevičiaus vaizdo įrašo stop kadras / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-23 18:13
„Slavka Channel“ kūrėjai šėlsta – socialiniuose tinkluose plinta nuotaikingas aktoriaus Viačeslavo Mickevičiaus vaizdo klipas „Emigrantai“. Jame apdainuojami tie, kurie „užsienyje vagia, gyvena iš pašalpų ir daro gėdą Lietuvai“.

Socialiniame tinkle, „Slavka Channel“ puslapyje, pasirodė naujas vaizdo įrašas „Emigrantai“, kuriuo kaip mat internete pradėjo dalytis humoro mėgėjai.

„Jeigu jus gyvendami užsienyje nevagiate, negyvenate iš pašalpų, neplėšikaujate, ir kitaip nedarote gėdos Lietuvai – ši daina ne apie Jus.

P.S. Dainoje apdainuojama Airija. Ši daina kurta tuomet, kai pagrindinė emigracijos kryptis buvo būtent šis nuostabus, tolimas kraštas“ , – ironiškai apie naują vaizdo klipą rašoma „Slavka Channel“ puslapyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mažo kaimelio didelės dramos: internete apie Juozo šou plinta daina „Nėriniuota ir marga“

„Emigrantai“ – V.Mickevičiaus kūrinys, prie kurio prisidėjo ir jo draugai: „Per Kalėdas mus aplanko ne tik Kalėdų Senis bet ir emigantai. Tai jau trečioji autorinė Slavkos daina. Tai nėra parodija. Klipo kūrime dalyvavo emigrantai, kurie iš įvairių Europos šalių atsiuntė reikiamus vaizdelius. Slavka (Viačeslavas Mickevičius) – gitara, vokalas, žodžiai, muzika. Ieva Skvo Makauskaitė – smuikas, grožis, žavesys. Enrikas Slavinskis – ukulėlė, muzikalumas, talentas.“

Įvertinkite naują „Slavka Channel“ kūrinį „Emigrantai“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai