Internete išgarsėjusi mokytoja Veronika Naumovaitė: „Esu visai kitokia“

Veronika Naumovaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Prisiminimais grįžus atgal į mokyklos suolą, daugelį užplūsta sentimentai. O trečiadienį, šalyje minint Mokytojų dieną, apie mokinius ir kitokį jų mokymą prabils tikriausiai populiariausia šalies mokytoja vadinama Veronika Naumovaitė.

Moteris laidoje „Gero vakaro šou“ pasakoja savo darbą itin mėgstanti, tačiau nuo pat pirmųjų savo pamokų, iškart turėjo tikslą vaikus mokyti kuo įmanoma originaliau.

„Norėjau visam pasauliui pasakyti, kad aš esu mokytoja. Susikūriau savo „Facebook“ paskyrą ir visose grupėse ėmiau dalintis, kad esu visai kitokia mokytoja“, – apie savo kelią pasakoja Veronika, vaikams sukūrusi net specialias skaitymo korteles.

Veronika Naumovaitė / Socialinių tinklų nuotr.

Kad mokytoja kitokia – akivaizdu. Mokiniai ją mėgsta, ir net baigę pradines klases, vis sugrįžta pasisveikinti. Veronika dėl to stengiasi – net ir ne itin vaikų mėgstamą mokslų pradžios šventę ji paverčia pačia didžiausia pramoga.

„Pirmą mokinių laidą išleisti buvo be galo liūdna – apsiverkiau, paliūdėjau, bet išleidau. Tačiau visi jie grįžta – ateina per pertraukas, pasveikina per gimtadienį. Būtinai užeina ir per rugsėjo 1-ąją, nes mano rugsėjo 1-oji visuomet būna įspūdinga, vyksta įvairūs šou. Pavyzdžiui, praėjusiais metais buvo kosmoso tema. Man labai smagu, kai atėję vaikai sako: „Wow, kokia rugsėjo 1-oji!“. Dabar jie visuomet tikisi kažko panašaus“, – su šypsena pasakoja mokytoja. Žiūrovai išvys, kaip atrodė jos dekoruota klasė, pavirtusi į kosmoso platybes.

V.Naumovaitė laidoje prisimena ir savo karjeros pradžią. Po studijų baigimo, ji iškart aktyviai ėmė ieškoti darbo. Tiesa, tuo metu pasaulyje siautėjo pandemija, tad dalis pamokų vyko nuotoliniu būdu. O moteris kaip tik buvo suplanavusi kelionę...

„Vos baigusi studijas, visur išsiunčiau CV ir viena mokykla mane pakvietė pokalbiui. Ten manęs paklausė, ar moku groti pianinu? Pasakiau, kad palieku tai profesionalams, tad man buvo pasakyta, jog tokiu atveju jiems netinku. Tuomet ta pati mokykla paskambino dabartinei mano mokyklai ir pasakė, kad tikrai būsiu gera specialistė, verta mane priimti. Atėjau, pasiklabėjome, susitarėme, o tada pasakiau, kad turiu vieną prašymą...kad mane išleistų į Maldyvus“, – prisiminimais dalijasi ji, o kaip į tai pokalbio metu reaguoja minėtos mokyklos atstovai, žiūrovai išgirs jau šio trečiadienio laidoje.

Tiesa, linksmi V.Naumovaitės mokymo būdai ir įsimenanti jos asmenybė mokykloje žavi ne visus. „Kai kurios mokytojos manęs labai nemėgsta. Apie pasisveikinimus galima pamiršti“, – šypteli ji.

Kuo išskirtinės mokytojos Veronikos pamokos? Kaip veikia jos sukurtos skaitymo kortelės? Galiausiai, kokių žinučių mokytoja dažniausiai sulaukia ir ar taiso jose pastebėtas klaidas?

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

Skaitykite daugiau