Internetas ūžia: gerbėjai ima mokytis naujojo „The Roop“ šokio, kelia video

Tinklaraštininkas Luke'as White'as išbandė „The Roop“ šokį
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-24 16:31
Šeštadienį ilgai laukta premjera įvyko. Gerbėjai visame pasaulyje išvydo praėjusiais metais „Eurovizijoje“ dalyvauti turėjusių „The Roop“ šių metų pasirodymą. Sausio 22-ąją paviešinus atlikėjų oficialų video, visi užgniaužę kvapą laukė, ar jiems pavyks taip pat puikiai pasirodyti ir gyvai. Užsienio tinklaraštinkai sutinka – „The Roop“ beveik visą klipą perkėlė į sceną gyvo pasirodymo metu ir pademonstravo aukštą klasę.

Eurovisionworld.com tinklalapyje pateikiamoje lentelėje, kur galima lažintis dėl šiais metais „Eurovizijoje“ galimai nugalėsiančios šalies – Lietuva pačiame viršuje. Tai pats geriausias ženklas, atsižvelgiant į tai, jog kol kas nėra oficialiai paskelbta, ar „The Roop“ atstovaus Lietuvai. Grupės laukia finalas, kuriame jie varžysis su kitais dalyviais.

Nepaisant formalumų, užsienio tinklaraštinininkai ūžia. Jie retoriškai nesikuklina užduoti klausimo: „kodėl „The Roop“ negali keliauti tiesiai į Roterdamą?“.

„The Roop“ / E.Blaževič / LRT nuotr.
„The Roop“ / E.Blaževič / LRT nuotr.

Aptardami vakarykštį pasirodymą, kurį transliavo LRT, jie gyrė grupę už gebėjimą išpildyti idėją, perkelti stilingą vaizdo klipą į sceną ir gyvai suskambėti ne ką prasčiau nei jų dainos įrašas.

„Manau, kad „The Roop“ pavyko išlikti unikaliems nekopijuojant praėjusių metų pasirodymo“, – kalbėjo vienas iš apžvalgininkų.

„Nėra abejonių, ar jie laimės nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“, klausimas: kada įvyks karūnavimas? Nematau kitų galimų variantų“, – pridėjo jis. Taip pat jie aptarė šių metų Albanijos pasirodymą, kuris, anot tinklaraštininkų yra silpnesnis už Lietuvių.

Visą apžvalgą galite pažiūrėti čia:

Vienas pirmųjų lietuvių grupę įvertinusių, britas Luke'as White'as, po gyvo jų pasirodymo net pabandė atkartoti naująjį šokį. „Tikrai nesu profesionalas, bet labai norėjosi“, – juokėsi tinklaraštininkas.

Anksčiau savo apžvalgoje jis šlovino „On Fire“ skambesį ir išskirtinumą, todėl pripažino nekantriai laukęs naujienų.

Vos įsijungus naująjį vaizdo klipą ir pasigirdus pirmiesiems akordams, Luke'ą papirko skambesys, o vėliau – tamsūs šokių muzikos ritmai. Tinklaraštininkas grupę gyrė dėl pasirinktos kostiumų spalvos, stilingo vaizdo klipo, išprotėjusių, nepakartojamų judesių.

„Turime dar vieną puikų šokį, o dainoje gitaros, persipynusios su šokių muzika, man primena snemadišką funky stilių. Be galo patinka!“, – kalbėjo britas. 

Luke'o White'o šokis pagal "The Roop":

„The Roop“ – jau atrankos finale

Primename, jog antroje pusfinalio laidoje pristatytas naujasis grupės „The Roop“ kūrinys „Discoteque“ varžysis su kitų dalyvių dainomis didžiajame finale.

Nors grupė yra šių metų atrankų dalyvė, tačiau šeštadienį už ją balsuoti dar nereikėjo. Praėjusiais metai iškovojusi teisę atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“, kuri dėl pandemijos neįvyko, šiemet grupė pelnė teisę pasirodyti su nauja daina iškart finale.

Naujausi straipsniai